קיידנס ו-IBM יפתחו במשותף פתרונות IP לתכנוני SoC

26 יולי, 2010

חברת התכנון האלקטרוני קיידנס (Cadence) הודיעה על הסכם פיתוח משותף עם IBM ליצירת IP ממוטב לאינטגרציה ברמת ביצועים גבוהה. מטרת שיתוף הפעולה היא לסייע ללקוחות לצמצם את הסיכון ולהפחית את זמן האינטגרציה של תכנוני SoC (System on Chip) מורכבים.

החברות עתידות לפתח DDR PHYs, בקרי זיכרון ופרוטוקולים כדוגמת PCIe ואיתרנט, המבוססים על תהליך  Silicon On Insulator קטן מ-32 ננומטר. הטכנולוגיה תתאים לשימוש בשרתים, במשחקי וידאו ובהתקנים אחרים, ותהיה זמינה עם פלטפורמת האינטגרציה הפתוחה (Open Integration Platform) שעליה הכריזה קיידנס לאחרונה.

וישאל קאפור, מנהל קבוצת שיווק פתרונות בקיידנס, אמר כי "ההגדרה והאינטגרציה של IP מורכב, הן משימות יקרות ולא פשוטות המהוות עול כבד על רבים מלקוחותינו. אנחנו מצפים ששיתוף הפעולה עם IBM יקל במקצת מהעול הזה עבור צוותי התכנון המתמודדים עם תכנוני מערכות שממדיהן ומורכבותן עתידים רק להמשיך ולגדול".

קיידנס עוסקת בפיתוח כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים לתכנון שבבים ורכיבי חומרה, מאז שנת 1987. קיידנס ישראל הוקמה ב-1989. בשנת 2006 רכשה קיידנס את חברת וריסיטי הישראלית והקימה את מרכז הפיתוח בפארק אפק, ראש העין. מנכ"ל קיידנס ישראל הוא משה זלצברג. מנהל מרכז הפיתוח הוא עמוס זיו.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס