הטלפונים של SoftBank ינוהלו מרחוק בתוכנת Red Bend הישראלית

1 אוגוסט, 2010

החברה תתקין את תוכנות vRapid Mobile ו-vDirect Mobile, שיאפשרו ל-Softbank לבצע עדכוני קושחה מרחוק

חברת Red Bend Software, הפועלת בשוק ניהול ועדכון טלפונים סלולריים מרחוק (MSM) הודיעה שניבחרה על-ידי חברת SoftBank היפנית לאספקת פתרונות ניהול תוכנה לטלפונים סלולריים ועדכון טלפונים סלולריים מרחוק עבור יותר ממחצית מהדגמים של הטלפונים הסלולאריים  של החברה.  החברה תתקין את תוכנות vRapid Mobile  ו-vDirect Mobile של רד בנד, שיאפשרו ל-Softbank לבצע עדכוני קושחה מרחוק (FOTA) ולספק שירותים חדשים על-פני פלטפורמות מרובות.

פתרונות ניהול התוכנה לטלפונים הסלולארים של רד בנד זמינים ללקוחות SoftBank ב-10מדגמי הקיץ של Sharp ו-NEC. הטלפונים הסלולרים יספקו שירותים רבים ותכונות חדשות בכללם, ווידג'ט טוויטר. הטלפונים של SoftBank מצטרפים לרשימה מתארכת של טלפונים סלולריים המועצמים בתוכנות החברה. ברבעון הראשון של 2010, הותקנו תוכנות רד בנד ב-70 מיליון מכשירים סלולריים, מודולי M2M , מכשירי אינטרנט ניידים (MID)  , מודמי USB ושבבי WiMAX. במונחי משתמשים, הן משרתות כיום כ-750 מיליון נפש. להערכת החברה, כמעט אחד מכל 4 טלפונים סלולריים שנמכרו בעולם ברבעון זה, כלל את פתרונות רד בנד. זהו הרבעון המוצלח ביותר בהטמעות מוצרי החברה מאז היווסדה.

vRapid Mobile נחשב לפתרון FOTA המוביל בתעשייה. להערכת חברת המחקר Ovum, הוא תופס נתח של 64% משוק ניהול תוכנה לטלפונים סלולריים ועדכון טלפונים סלולריים מרחוק. הפתרון מאפשר לספקי השירות ולמפעילים הסלולריים לעדכן תוכנות בטלפון במהירות ותוך חיסכון בעלויות. המערכת גם משפרת את חוויית המשתמש בזכות התקנה בלתי נראית של העדכונים והתכונות בטלפון, ללא צורך להפסיק את השימוש בו.

תוכנת vDirect Mobile נחשבת למובילה בתחום תוכנות ניהול המכשירים הסלולריים ותואמת לכל שרתי Device Managementהתומכים בתקני Open Mobile Alliance.  התוכנה נוסתה בהצלחה בפלטפורמות מרובות, מערכות הפעלה ומערכות זיכרון על טלפונים פשוטים, טלפונים חכמים, התקני WiMAX ומודולי M2M. חברת רד בנד תוכנה נוסדה בשנת 1999 במימון קרנות הון-סיכון ומפעילה משרדים בארה"ב, בריטניה, יפן, ישראל, סין וקוריאה. �ת נוספות עבור סלנו בסין ובעולם כולו".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: תקשורת