זכייה משמעותית לסיליקום: פתרון SETAC מתוצרתה ישולב בקו השרתים של יצרן יפני מוביל

5 אוקטובר, 2010

יצרן שרתים גדול מיפן החליט לשלב את פתרונות SETAC בקו השרתים החדש שלו. הטכנולוגיה מוגנת בפטנט ומאפשרת להגדיר שרתים סטנדרטיים כאבזרי קצה מאובטחים ברשת תקשורת מהירה

silicom server setac
Silicom’s SETAC: Server To Appliance Converter

חברת סיליקום (Silicom) מכפר-סבא הודיעה כי זכתה בעסקה אסטרטגית, אשר היקפה בשלב הראשון נאמד בכ-1.5 מיליון דולר בשנה. אחד מיצרני השרתים הגדולים ביפן החליט להשתמש במתאמי רשת והצפנה מתוצרת סיליקום בשרתים שהוא מייצר, והחל בצע את ההזמנות הראשונות לשרתים שייכנסו בקרוב לייצור. היצרן בחר במתאמי רשת למהירויות של 1Gbps ו-10Gbps, ובמוצרי הצפנה בטכנולוגיית SETAC של החברה.

"מדובר בזכייה אסטרטגית המגדילה באופן דרמטי את היקף ההזדמנויות העסקיות הנפתחות בפנינו", אמר נשיא ומנכ"ל סיליקום, שייקה אורבך. "הפעילות המסורתית שלנו בתחום מתאמי השרתים ממשיכה לצמוח, בזכות השגת לקוחות חדשים ובזכות הצלחות של חלק מהלקוחות הקיימים שלנו". לפני כחודש זכתה סיליקום בעסקה אסטרטגית נוספת, כאשר אחד מיצרני מוצרי האבטחה הגדולים בעולם בחר בפתרון SETAC, לקישור מאובטח בין שרתים ואבזרים אישיים, כדי להטמיעו במוצר מהדור הבא שלו אשר ייצר לשוק בשנת 2011. סיליקום העריכה כי יציאת המוצר החדש לשוק תתבטא עבורה בהכנסות של יותר מ-3 מיליון דולר בשנה הראשונה.

המוצרים החדשים המבוססים על שבבי SETAC, פותחו במשותף על-ידי סיליקום, על-ידי יצרן המוצר החדש ועל-ידי חברה גדולה מרשימת פורצ'ן 100 המתמחה בייצור שרתים עתירי ביצועים. יצרנית השרתים תשלב את רכיבי SETAC בשרתים מתוצרתה. אורבך מסר שיצרנית השרתים הביעה עניין למכור בכוחות עצמה אבזרי חומרה מבוססי SETAC ולהרחיב את השימוש בהם לפלטפורמות נוספות מתוצרתה.

חברת סיליקום, היא חלק מקבוצת רד ועוסקת בפיתוח פתרונות תקשורת לשרתים ואבזרי חומרה. המוצרים המרכזיים של החברה מיועדים לרשתות איתרנט 10GB ו-Gigabit Ethernet, מתאמי תקשורת לרשתות כבלי נחושת וכבלים אופטיים, פתרונות אבטחת תקשורת המוצפנים באמצעות SSL ועוד. אחד מהמוצרים החדשים של החברה הוא משפחת מוצרי Server To Appliance Converter  שראשי התיבות שלה הוא SETAC. משפחה זו מבוססת על טכנולוגיה מוגנת בפטנט המאפשרת להגדיר שרתים סטנדרטיים כאבזרי קצה ברשת תקשורת מהירה. סיליקום נסחרת בנסד"ק לפי שווי שוק של 98 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , כללי , תעשייה ישראלית , תקשורת