רדוויז'ן חשפה פתרון ועידת וידאו לעסקים קטנים ובינוניים

6 אוקטובר, 2010

ברת רדוויז'ן (Radvision) חשפה אתמול פתרון ועידת וידאו ייחודי המיועד לעסקים קטנים ובינוניים. מערכת SCOPIA XT1000 SMB מספקת את כל צורכי ועידת הווידאו באיכות גבוהה (HD), כולל קיום שיחה מרובת משתתפים המצויים באתרים שונים ושילוב מחשבי מק עם מחשבים אישיים

RADVISION SCOPIA DESKTOP
ממשק המשתמש של תוכנת Scopia Desktop

חברת רדוויז'ן (Radvision) חשפה אתמול פתרון ועידת וידאו ייחודי המיועד לעסקים קטנים ובינוניים. מערכת SCOPIA XT1000 SMB מספקת את כל צורכי ועידת הווידאו באיכות גבוהה (HD), כולל קיום שיחה מרובת משתתפים המצויים באתרים שונים ושילוב מחשבי מק עם מחשבים אישיים. היא תומכת בשני זרמי וידאו בו-זמניים ברזולוציה של 1,080 פיקסלים ברצף של 30 מסגרות בשנייה.

המערכת כוללת את אבזרי סדרת SCOPIA XT1000, בהם מצלמה דיגיטלית בעלת זווית צפייה רחבה המאפשרת זום אופטי של פי 10, ואת תוכנת SCOPIA Desktop. היא מאפשרת התקנה במחשבי כל עובדי הארגון ובמחשבי משתמשים חיצוניים, כמו שותפים, ספקים ולקוחות.

לפני מספר חודשים חשפו חברת טקסס אינסטרומנטס (TI) והיחידה העסקית הטכנולוגית (TBU) של חברת Radvision, פיתרון משותף ליישום תקשורת וידאו משולבת המאפשרת תכנון של מגוון יישומי תקשורת וידאו דו–כיוונית בחדות גבוהה (HD), כולל שיחות ועידה בווידאו, Telemedicine, חתימה אלקטרונית ושילוב בממירי טלוויזיה.

הפתרון מופיע בצורת מעבד הווידאו VCE6467, אשר מבוסס על חומרה של טקסס אינסטרומנטס ועל תוכנת BEEHD של Radvision על-גבי שבב בודד. הפיתרון נועד לאפשר מימוש מערכת שלמה באמצעות ספק יחיד, כדי להקטין ב-90% את מספר שעות העבודה הנדרשות לאינטגרציה של התוכנה, ועל-ידי כך להאיץ באופן משמעותי את זמן היציאה לשוק ולהפחית עלויות.

ה-VCE6467 מבוסס על מעבד הווידיאו DM6467 בטכנולוגיית DaVinci של טקסס אינסטרומנטס. הוא מסופק כאשר תוכנת תקשורת הווידיאו של Radvision טעונה בו מראש. הפתרון מספק רמת איכות של סריקת 720p ב-30 מסגרות בשנייה (FPS) בקידוד וגילוי קידוד בתקן H.264, למען קבלת תקשורת דו–כיוונית חלקה עם זמן השהייה (Latency) קצר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת