קמטק תספק ליצרנית שבבים מאסיה ציוד בדיקה ב-3 מיליון דולר

7 אוקטובר, 2010

ההזמנה כוללת אספקת מספר מערכות Condor לבדיקה דו-מימדית עד לרבעון האחרון של 2010. מנכ"ל קמטק, רועי פורת, אמר שמדובר בקבלן ייצור המפעיל כבר מספר מערכות של קמטק

חברת קמטק ממגדל-העמק זכתה בהזמנה של ציוד לבדיקת פרוסות סיליקון (Wafers) של קבלנית ייצור גדולה מדרום מזרח אסיה בהיקף של כ-3 מיליון דולר. ההזמנה כוללת אספקת מספר מערכות Condor לבדיקה דו-מימדית עד לרבעון האחרון של 2010. מנכ"ל קמטק, רועי פורת, אמר שמדובר בקבלן ייצור המפעיל כבר מספר מערכות של קמטק, ולהערכתו צפויות הזמנות המשך מאותו לקוח גם בשנת 2011.

חברת קמטק מספקת פתרונות אוטומטיים להאצת תהליכי ייצור באמצעות פיתוח ושיווק טכנולוגיות עבור שלוש תעשיות עיקריות: מוליכים למחצה, מעגלים מודפסים ומצעים ל-IC. במקביל, הודיעה אתמול החברה על קבלת שתי הזמנות למערכות בדיקה אופטיות אוטומטיות (Automatic Optical Inspection) מסוג Gannet. אחת עבור חברת שילוב (IDM) גדולה מאסיה, והשנייה עבור יצרן שבבים גדול מאסיה. שתי המערכות יותקנו במהלך הרבעון האחרון של 2010. מערכת Gannet מבצעת בדיקה במספר רזולוציות במקביל, על-מנת לאפשר גילוי מהיר של תקלות בייצור.

חברת קמטק נסחרת בבורסות נסד"ק ותל-אביב לפי שווי שוק של כ-77 מיליון דולר. ברבעון השני של 2010 הסתכמו מכירותיה ב-20.8 מיליון דולר, בהשוואה ל-12.5 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2009. להערכת החברה, מכירותיה ברבעון השלישי של השנה יסתכמו ב-22-24 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תעשייה ישראלית