דאסו השיקה בישראל את מערכת Integrated Battlefield

11 אוקטובר, 2010

התוכנה מיועדת לבצע סימולציה של תרחישים בשדה הקרב ולשפר את התיאום בין חילות האוויר, הים והיבשה

חברת התוכנה דאסו סיסטמס ישראל השיקה מערכת Integrated Battlefield החדשה שלה, במהלך כנס ה-PLM (ניהול מחזור חיי מוצר) השנתי לתעשיית התעופה והביטחון שהתקיים במלון קראון פלזה בתל-אביב. מדובר בתוכנה המספקת הדמייה של שדה הקרב, תוך שיתוף פעולה ואינטראקציה בין החילות השונים (אוויר, ים ויבשה), ומאפשרת גם לבצע סימולציות של מצבים ותרחישים אפשריים בשדה הקרב.

סמנכ"ל לתחומי התעופה והביטחון בדאסו סיסטמס, פייר מרשדייר, אמר שהמסקנות העיקריות שעלו מתוצאות מתקפת הטרור במומבאי בסוף 2008, היו שלאף אחד לא הייתה תמונה של מה שמתרחש, ולכן צריך מערכת שתאפשר לחלוק מידע עם צוותים שונים. "אנחנו לוקחים מידע ממערכת תיב"מ (תכנון באמצעות מחשב) ומשלבים אותו בסביבה וירטואלית, בה ניתן להכניס תסריטים. בכך ניתנת הזדמנות לאנשי התפעול לנסות את המערכת, ואת המידע אפשר לחלוק עם כל הצוותים ולעדכן את המטה במידע שמתקבל".

דאסו סיסטמס ישראל הוא הסניף הישראלי של חברת דאסו סיסטמס העולמית, המפתחת פתרונות תלת מימד ו-PLM (ניהול מחזור חיי מוצר). מוצרי הדגל של החברה כוללים את תוכנות CATIA לתכנון מוצרים וירטואליים, SolidWorks לתכנון מכני תלת-מימדי, DELMIA לייצור וירטואלי, SIMULIA לבדיקות וירטואליות, ENOVIA לשיתופיות בניהול חיי המוצר ו-3DVIA לחווייה תלת-מימדית מקוונת.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני