רדוויז'ן תספק למיקרוסופט טכנולוגיית ועידת וידאו

12 אוקטובר, 2010

במסגרת ההסכם תפתח רדוויז'ן מערכת מבוססת חומרה ותוככנה לקיום ועידות וידאו, אשר תשולב במוצר Lync של מיקרוסופט. הפיתרון ישווק בעולם באמצעות מערך משולב של שתי החברות

חברת רדוויז'ן (Radvision) מתל-אביב חתמה על הסכם לשיתוף פעולה ארוך-טווח עם חברת מיקרוסופט לשילוב טכנולוגיית ועידת הווידאו שלה בתוך מערכת Unified Communicatiob של חברת מיקרוסופט. כך הודיע אתמול מנהל קבוצת הלקוחות בחברת מיקרוסופט, וורן ברקלי, במסגרת מפגש הלקוחות הגלובלי של רדוויז'ן שנערך באילת. במסגרת ההסכם תפתח רדוויז'ן מערכת מבוססת חומרה ותוככנה לקיום ועידות וידאו, אשר תשולב במוצר Lync של מיקרוסופט. הפיתרון המשולב ישווק בעולם באמצעות מערך משולב של שתי החברות ויספק ללקוחות UC תאימות מלאה מול כל תקני ועידת הווידאו הנפוצים בעולם.

לרדוויז'ן היסטוריה של שיתופי פעולה עם ענקיות בתעשייה. לפני מספר חודשים חשפו חברת טקסס אינסטרומנטס (TI) והיחידה העסקית הטכנולוגית (TBU) של חברת Radvision, פיתרון משותף ליישום תקשורת וידאו משולבת המאפשרת תכנון של מגוון יישומי תקשורת וידאו דו–כיוונית בחדות גבוהה (HD), כולל שיחות ועידה בווידאו, Telemedicine, חתימה אלקטרונית ושילוב בממירי טלוויזיה.

הפתרון מופיע בצורת מעבד הווידאו VCE6467, אשר מבוסס על חומרה של טקסס אינסטרומנטס ועל תוכנת BEEHD של Radvision על-גבי שבב בודד. הפיתרון נועד לאפשר מימוש מערכת שלמה באמצעות ספק יחיד, כדי להקטין ב-90% את מספר שעות העבודה הנדרשות לאינטגרציה של התוכנה, ועל-ידי כך להאיץ באופן משמעותי את זמן היציאה לשוק ולהפחית עלויות.

ה-VCE6467 מבוסס על מעבד הווידיאו DM6467 בטכנולוגיית DaVinci של טקסס אינסטרומנטס. הוא מסופק כאשר תוכנת תקשורת הווידיאו של Radvision טעונה בו מראש. הפתרון מספק רמת איכות של סריקת 720p ב-30 מסגרות בשנייה (FPS) בקידוד וגילוי קידוד בתקן H.264, למען קבלת תקשורת דו–כיוונית חלקה עם זמן השהייה (Latency) קצר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת