זיילניקס תחשוף בישראל FPGA מהדור החדש

14 אוקטובר, 2010

זיילינקס תציג בכנס את סדרת המוצרים החדשה Xilinx 7 series, המקצצת את צריכת ההספק הכוללת בשיעור של 50% ומציעה נפח של עד שני מיליון תאי לוגיקה

בכנס הטכנולוגי השנתי של חברת Xilinx שיתקיים ב-25 באוקטובר במרכז הכנסים אבניו בקרית שדה התעופה, תציג החברה בארץ את דור רכיבי ה-FPGA החדש שלה, אשר מיועד להקטין את צריכת ההספק בכ-50%. משה גבריאלוב, נשיא ומנכ"ל זיילינקס, יגיע לישראל לפתוח את הכנס ולהיפגש עם לקוחות ושותפים. עמו יגיעו לישראל: יאן דירקס, סגן נשיא זיילינקס למכירות במזרח התיכון ואירופה, בריין ג'קסון, מנהל שיווק של חטיבת ה Design Software, מט קליין, מהנדס ראשי אפליקציות ושיווק טכנולוגי, סטפאן מונבואסה, מנהל אסטרטגיה ושיווק, הנקה קרקלס, מנהלת שיווק בתחום התעופה, החלל והביטחון וכן ג'יילס פקהאם, מנהל שיווק של אזור EMEA בזיילינקס.

זיילינקס תציג בכנס את סדרת המוצרים החדשה Xilinx 7 series, המקצצת את צריכת ההספק הכוללת בשיעור של 50% ומציעה נפח של עד שני מיליון תאי לוגיקה, אותה השיקה בארץ ביולי 2010. הסדרה החדשה מיושמת על טכנולוגיית 28 ננומטר המאפשרת הספק נמוך עם רמת ביצועים גבוהה, ומבוססת על הארכיטקטורה המאוחדת היחידה המתפרסת על-פני כל משפחות הרכיבים של החברה. בכנס שכולל הרצאות מליאה והרצאות טכניות בארבעה מסלולים נושאיים, יוצגו הפיתוחים המתקדמים בפלטפורמות התכנון הייעודיות של זיילינקס, והפתרונות העדכניים בתחומי תקשורת אלחוטית, תעופה וביטחון, תעשייה ורפואה ומערכות משובצות בתעשיית השבבים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , רכיבים