התע"א תחשוף בשבוע הבא את מערכת המודיעין הניידת ISRV

20 אוקטובר, 2010

המערכת פותחה בחברת אלתא ומיוצבת על-גבי פלטפורמה קרבית קלה. ל-ISRV יכולת גילוי וזיהוי בני-אדם ברדיוס של עד 5 ק"מ, וכלי-רכב ברדיוס של עד 10 ק"מ

התעשייה האווירית (תע"א) תחשוף בתערוכת AUSA, תערוכת היבשה של צבא ארה"ב המתקיימת בשבוע הבא בוושינגטון, את מערכת התצפית הניידת לאיסוף מודיעין פיקוד ושליטה בשם ISRV.

מודיעין תעשייה אווירית
מערכת המודיעין הניידת ISRV

המערכת פותחה בחברת אלתא ומיוצבת על-גבי פלטפורמה קרבית קלה. ל-ISRV יכולת גילוי וזיהוי בני-אדם ברדיוס של עד 5 ק"מ, וכלי-רכב ברדיוס של עד 10 ק"מ. המערכת פועלת ביום ובלילה ובכל תנאי ראות ומזג אוויר. היא כוללת עמדת מפעיל אחודה של החיישנים ומערכת השליטה והבקרה (שו"ב), אשר מאפשרת שליחת עדכונים מיידיים למפקדה או לבעלי העניין באמצעות מערכות תקשורת. אלתא שילבה במערכת מנגנון היתוך מידע אוטומטי ומערכת חוקים, המאפשרים הפקת התרעות אוטומטיות.

התע"א תציג בתערוכת AUSA, מגוון מוצרים וטכנולוגיות מתוצרתה. בין השאר, היא תנצל את ההזדמנות כדי לבצע חשיפה בינלאומית של המל"ט ברדלס (Panther), המיישם טכנולוגיה של הטיית מנועים (Tilt-rotor) לצורך ניהוג הכלי, המאפשרת לפלטפורמה לבצע אופני טיסה משתנים: גם ריחוף מעל נקודה מסוימת בדומה למסוק, וגם טיסה אופקית כמו מטוס.  הברדלס כולל מערכת בקרת טיסה אוטומטית השולטת על המעבר בין מצבי הטיסה השונים בזמן הטיסה ובשלבי ההמראה והנחיתה האוטומטיים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית