גם סיליקום צומחת: גידול של 59% ברבעון השלישי

25 אוקטובר, 2010

בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו מכירות החברה ב-20.5 מיליון דולר - גידול של 50% בהשוואה לתשעת החודשים הראשונים של 2009. להערכת המנכ"ל שייקה אורבך, קו מוצרי SETAC החדש מסתמן כמנוע צמיחה עתידי של החברה

היקף המכירות של חברת סיליקום מכפר-סבא הסתכמו ברבעון השלישי של השנה ב-7.4 מיליון דולר, גידול של 59% בהשוואה לרבעון השלישי של 2009, וגידול של 10% בהשוואה לרבעון השני של 2010. בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו מכירות החברה ב-20.5 מיליון דולר – גידול של 50% בהשוואה לתשעת החודשים הראשונים של 2009.

נשיא ומנכ"ל סיליקון, שייקה אורבך, אמר שבמהלך הרבעון זכתה החברה בשלושה פרוייקטים משמעותיים שבהם משולבים מוצריה: מערכת מבוססת SETAC לקישור בין שרתים ואבזרי קצה, אשר מיוצרת על-ידי חברה גלובלית גדולה עבור חברת אבטחה מובילה, שלהערכתו יתבטא בהכנסות של 3 מיליון דולר בשנת הייצור הראשונה. "במקביל, הכרזנו על שתי זכיות של קו מוצרי מתאמי התקשורת לשרתים, אחת עם יצרנית בסיס נתונים גדולה והשני עם יצרן שרתים יפני".

עבור חברת סיליקום, זהו הרבעון ה-25 ברציפות שבו היא מציגה ריוווחיות. להערכת אורבך, קו המוצרים החדש של החברה, SErver To Appliance Converters, מתגלה כמנוע צמיחה מבטיח. החברה מפתחת מתאמי רשת מהירים עבור שרתים, כדי לשפר את ביצועי רתש התקשורת. שוקי היעד המרכזיים שלה הם: רשתות WAN, אבזרי אבטחת רשתות, ציוד לוויסות עומסים ברשת, מערכות אחסון גדולות, רשתות טלקום ושרתים לשימושים כלליים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת