ג'וניפר נטוורקס הכריזה על יישום אבטחה חדש לטלפונים חכמים

26 אוקטובר, 2010

כולל תוכנות הגנה בפני התקפות מקוונות ומאפשר לאתר את מיקומו של מכשיר שאבד או נגנב באמצעות ה-GPS, או למחוק בפקודה מרחוק את כל המידע המצוי בו

חברת ג'וניפר נטוורקס השיקה מערך פתרונות לאבטחת מידע עבור מכשירים ניידים בשם Junos Pulse, המיועד למספק אבטחת מידע וגישה מאובטחת לכל המכשירים הניידים החכמים (Smartphones). מערך Junos Pulse מבוסס על טכנולוגיית SSL VPN של ג'וניפר.

חבילת התוכנה של ג'וניפר נטוורקס כוללת אנטי וירוס, פיירוול אישי, אנטי ספאם, הגנה בעת גניבה או אובדן ושירותי שליטה וניטור.  "מכשירים אישיים ניידים הופכים כלי מרכזי בגישה לרשתות ארגוניות", אמר מארק באוהאוס, סגן נשיא ג'וניפר. "השימוש במערך Junos Pulse מאפשר להגן על המידע במכשירים הניידים ופותח הזדמנויות עסקיות חדשות עבור שוק הסלולר בכללותו".

החברה מסרה כי מחקר שנערך בהזמנתה הראה שפחות מ-4% מן מהמשתמשים במכשירים ניידים מגבילים את השימוש רק לצורכי הארגון המעסיק. כ-40% משתמשים בהם לצרכים עסקיים ולצרכים פרטיים, 81% מההמשתמשים נכנסים לרשת הארגונית מבלי ידיעת המעסיק או קבלת רשותו ו-58% עושים זאת בכל יום. עבור מחלקות IT, מכשירים ניידים מהווים סיוט: זהו מכשיר קצה חדש, פגיעה לאיומים מקוונים, ויכול ליהפך לאסון עסקי בכל עם שהוא אובד או נגנב.

בנוסף להגנת מידע והגנה על המכשיר בפני איומים מקוונים, המשתמשים יכולים לאתר באמצעות ה-GPS מכשירים שאבדו או נגנבו, ולהפעיל מנגנון מחיקת מידע מרחוק כדי להגן על מידע רגיש או אישי. להערכת חברת המחקר Infonetics, שוק תוכנות האבטחה למכשירים ניידים חכמים צפוי להגיע להיקף של 1.35 מיליארד דולר ב-2013.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תקשורת