פלקסטרוניקס פתחה מפעל ייצור במילאנו, איטליה

26 אוקטובר, 2010

המפעל נועד להרחיב את פעילותה באזור דרום אירופה. במקביל, היא חנכה מפעל ייצור רביעי בהודו, שנועד לתמוך ביצרניות ציוד הפועלות בצפון המדינה

קבלנית הייצור הגלובלית פלקסטרוניקס (Flextronics), פתחה מפעל ייצור במילאנו איטליה, הפועל בשטח של 240 אלף רגל מרובע. המפעל יספק שירותי ייצור, הרכבה ולוגיסטיקה וישרת את לקוחות החברה בעיקר באיטליה, ספרד, פורטוגל ושווייץ. המפעל מיועד לספק מגוון גדול של שירותים מלבד ייצור, כולל שירותי הפצה וניהול מלאים. ג'ון או'סליבאן, נשיא חטיבת השירותים הגלובליים של פלקסטרוניקס (FGS), אמר שהמתקן באיטליה יאפשר לחברה לשרת שווקים מרכזיים באירופה ולהרחיב את פעילותה באזור.

במקביל, הודיעה החברה על פתיחת מפעל ייצור נוסף בדלהי, הודו, בשטח של 20 אלף רגל מרובע. המפעל נועד לספק תמיכה לללקוחות OEM המרחיבים את פעילותם בצפון הודו. בנוסף, המפעל בדלהי יספק שירותי תכנון הנדסי ושירותי שדרוג למוצרים קיימים של לקוחות ה-OEM. זהו המפעל הרביעי של פלקסטרוניקס בהודו, לצד המפעלים בבנגאלור, מומבאי וצ'נאי.

לפני שבועיים חנכה פלקסטרוניקס קמפוס ענק בסין המוקדש לתחום המיחשוב, על-פני שטח כולל של מיליון רגל מרובע. המתקן פועל מהעיר ווז'ונג ומיועד לספק מענה כולל לתכנון וייצור מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים ומחשבי לוח (Tablet). החברה הודיעה שהיא צופה כי תגייס כ-12 אלף עובדים הנדסיים לעבוד במתקן החדש.  פלקסטרוניקס היא אחת מקבלניות הייצור הגדולות בעולם. בארץ היא מפעילה מתקן ייצור גדול באזור התעשייה תפן. לאחרונה היא הודיעה על רכישת מפעל הייצור של מוטורולה בערד, והפעלתו כמתקן ייצור של פלקסטרוניקס.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה