עידו ירון הפסיק לנהל את ר.ה. אלקטרוניקה – יעקב רוזנברג יחליף אותו

2 נובמבר, 2010

ר.ה. אלקטרוניקה היא קבלנית הייצור העצמאית הגדולה בישראל ונמצאת בבעלות קבוצת ר.ה. טכנולוגיות שבשליטת יעקב רוזנברג וגדליה המרמן. במחצית הראשונה של 2010 הסתכמו מכירות הקבוצה ב-67.2 מיליון דולר

מנכ"ל חברת ר.ה. אלקטרוניקה, עידו ירון, פרש מתפקידו כמנכ"ל החברה. מהחברה נמסר שעד למועד כניסתו של מנכ"ל חדש לתפקיד, ישמש יעקב רוזנברג בתפקיד מנכ"ל זמני. רוזנברג הוא יו"ר הדירקטוריון ומבעלי השליטה בקבוצת ר.ה טכנולוגיות, ביחד עם גדליה המרמן.

ר ה אלקטרוניקה
קו ייצור SMT בחברת ר.ה. אלקטרוניקה

קבוצת RH טכנולוגיות היא המעסיק הגדול ביותר באזור נצרת, ומעסיקה כ-900 עובדים בארבעה אתרי ייצור בישראל במחצית הראשונה של 2010 הסתכמו מכירותיה בכ-67.2 מיליון דולר, בהשוואה ל-44.4 מיליון דולר במחצית 2009. בישראל הקבוצה מורכבת מארבע חברות: RH אלקטרוניקה העוסקת בהרכבות אלקטרוניות וקבלנות משנה, אשר מבצעת פרוייקטי Turn Key ומפעילה את מערך הייצור האוטומטי הגדול בישראל. חברת א' עד ת' מספקת שירותי ייצור והרכבה למערכות אלקטרוניות עבור חברות קטנות יותר, במיוחדחברות סטארט-אפ, וחברת הזיווד ר. מטל.

הקבוצה מחזיקה בבעלותה גם את חברת RH-USA הממוקמת בקליפורניה ומספקת שירותי ייצור והרכבה אלקטרוניים בארצות הברית. הכנסותיה של RH-USA במחצית הראשונה של 2010 הסתכמו ב-11.7 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית