מוטורולה השיקה בישראל פלטפורמה לניהול מכשירים אלחוטיים

9 נובמבר, 2010

מערכת Mobility Services Control Platform מספקת שליטה מרכזית על כל מכשירי הקצה האלחוטיים. עד סוף השנה יתקיים פיילוט ראשון בישראל

מוטורולהחברת מוטורולה פתרונות עסקיים השיקה פלטפורמה חדשה לניהול מכשירי תקשורת אלחוטיים: מסופונים, מכשירי סלולר וציוד אלחוטי מסוגים שונים. מערכת  Mobility Services Platform 3 Control Edition  מספקת לארגונים שליטה מרכזית  ומלאה על כל מכשירי הקצה האלחוטיים.

הפלטפורמה תומכת בסוגים רבים של מוצרים אלחוטיים של כל היצרנים, לרבות מסופונים, מכשירי סלולר, מערכות מיתוג, נקודות גישה (AP) וכל מכשיר אחר ברשתות WLAN ו-LAN. הפתרון החדש ניתן ליישום באופן עצמאי או כמודול משלים למערכות ניהול כמו: IBM Tivoli, HP OpenView, CA Unicenter, BMC Software, Motorola RF Management ועוד.

משה סוטקר, מנהל פתרונות מובייל אלחטיים במוטורולה ישראל, אמר ש"פעילותם של עסקים רבים מתבצעת על-ידי עובדים ניידים בשטח. היכולת לנהל מרחוק את המכשירים האלחוטיים שהם מפעילים היא קריטית להצלחת הארגון. הפתרון הייעודי שפיתחנו לצורך זה מושק גם בישראל ועד סוף השנה יתבצע פיילוט ראשון בארגון גדול שפעילותו העסקית מתפרסת על פני כל הארץ".

הפלטפורמה החדשה מספקת שליטה מקצה לקצה על המכשירים בשלושה תחומים מרכזיים: Staging – שימוש מיידי במכשיר חדש, מרגע הוצאתו מהקופסה והדלקתו. Provisioning – ביצוע עדכונים אוטומאטיים מרחוק של מערכת ההפעלה, היישומים, הקושחה, התצורות ועוד. Control – ביצוע פונקציות ניהול מגוונות לניטור מרחוק של המכשיר, ניתוח ביצועים, זיהוי בעיות ופתרונן המיידי.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תקשורת