משאית הטכנולוגיה של יבמ הגיעה לישראל

9 נובמבר, 2010

מאזור התעשייה עתידים היא תמשיך למת"ם בחיפה ומשם לפולין. המשאית כוללת תשתית מלאה לאספרת שירותי וירטואליזציה ומחשוב ענן, בהם שרתי eX5 החדשים, המאפשרים חיבור של 8 מעבדי אינטל בני 8 ליבות כל אחד

המשאית כוללת תשתית מלאה לאספרת שירותי וירטואליזציה ומחשוב ענן, בהם שרתי eX5 החדשים, המאפשרים חיבור של 8 מעבדי אינטל בני 8 ליבות כל אחד

משאית הטכנולוגיה של יבמ הגיעה ביום ג' לישראל, והתמקמה באזור תעשיית ההייטק עתידים מול הבניין של קומברס. המשאית הגיעה לאחר סיור שערכה בספרד, איטליה ויוון, ומתוכננת להמשיך בשבוע הבא לפולין, לאחר עצירת ביניים באזור תעשיית ההייטק מת"ם בחיפה ואולי "ביקור פרטי" אצל לקוח ספציפי.

יבמ שרתים מחשוב ענן
נסים פדידה (בחולצה ירוקה) בתוך משאית הטכנולוגיה שהגיעה לישראל

חברת יבמ דחסה לתוך המשאית מרכז שרתים שלם, המספק שירותי וירטואליזציה ומחשוב ענן לכל פלטפורמות התוכנה המרכזיות הקיימות היום בשוק. נסים פדידה, ארכיטקט פתרונות מחשוב בקבוצת ה-STG של יבמ ישראל, אמר שהמשאית מציגה את הפתרונות החדשים ביותר של יבמ, ומאפשרת להתנסות באמצעותה בבניית וניהול מרכזי שרתים גדולים.

8 מעבדים כפול 8 ליבות

המשאית כוללת פתרונות למחשוב, לאיחסון, למחשוב ענן, לווירטואליזציה, הדגמת מרכזי שרתים עבור חברות תקשורת והצגת השרתים החדשים של יבמ. בין השאר, המשאית כוללת רשת תקשורת, תשתיות חשמל ותקשורת המאפשרות להתנסות בכל תיפקודי מרכז השרתים.  בסיור הנוכחי של המשאית, הותקנו שרתי יבמ החדשים מסדרה eX5 המבוססים על מעבדי Xeon של אינטל. שרתים אלה מאפשרים התקנת 8 מעבדים במקביל, המכילים 8 ליבות עיבוד כל אחד. בשרתים אלה שולבה גם פלטפורמת RAID המאפשרת הרחבה מהירה ומיידית של קיבולת הזיכרון, שהיא אחת מנקודות החולשה הבולטות ביותר במחשוב ענן.

פדידה: "הפעם אנחנו מציגים במשאית פתרונות מלאים למחשוב ענן, הכוללים חומרה ותוכנה, באופן המאפשר לחבר את המערכת ולספק מיד את השירות. בנוסף, שילבנו במשאית ארון מיוחג הכולל שרתי Blade Center H בגירסת T, כלומר, מותאמים לצורכיהן של חברות טלקום. למשל עמידה בתנאי סביבה קשים ואורך חיים רב יותר מהמקובל בתחום תשתיות ה-IT".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מחשבים ומערכות משובצות