בוטלה ההשקעה של שחר חדש בחברות האחיות DIP Tech ו-ITS

10 נובמבר, 2010

שחר חדש היתה אמורה להשקיע כ-6 מיליון דולר בשתי החברות. DIP Tech פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לבצע הדפסה על-גבי זכוכית באמצעות מדפסת דיגיטלית בפורמט רחב ודיו קרמי ייחודי

ITS and DIP Tech Building
המבנה המשותף של DIP Tech ו-ITS בכפר-סבא

DIP Tech פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לבצע הדפסה ישירה על-גבי זכוכית באמצעות מדפסת דיגיטלית ודיו קרמי העמיד בתהליך החיסום של הזכוכית

קבוצת שחר חדש הודיעה כי לא תבצע את ההשקעה המתוכננת בשתי החברות האחיות ITS ו-DIP Tech מכפר-סבא. בשבועות האחרונים התנהל מו"מ בין שחר חדש לבין הנהלת שתי החברות שלפיו היתה אמור שחר חדש להשקיע כ-6 מיליון דולר בחברות DIP Tech ו-ITS בתמורה לקבלת 38.8% מהמניות וקבלת ייצוג של שני דירקטורים, שאחד מהם משמש כיו"ר הדיקטוריון.

חברת DIP Tech מכפר-סבא פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לבצע הדפסה ישירה על-גבי זכוכית באמצעות מדפסת דיגיטלית ייחודית, המבוססת על פטנט עצמי לדיו קרמי עמיד בתהליך החיסום של הזכוכית. רוב לקוחותיה הם בחו"ל, בעיקר במגזר האדריכלות המודרנית המשתמשת במשטחי זכוכית מעוצבת.

החברה יצאה בשנת 2005 מתוך חברת ITS, שהוקמה על-ידי ערון גרא בשנת 1992, ומשמש כיום כמנכ"ל של שתי החברות. חברת ITS היא קבלנית ייצור ואינטגרציה המבצעת עבודות פיתוח וייצור של מערכות אלקטרו-מכניות גדולות. בין השאר מייצרת את המדפסות הדיגיטליות של DIP Tech. בין לקוחותיה: אי.סי.איי טלקום, Elbit EVS, סאיטקס לשעבר, Mul-T-Lock, אורבוטק, HP ועוד.

בשנת 1999 הקים ערון גרא ביחד עם חברת נור מקרופרינט את חברת Nur Pro, אשר פיתחה וייצרה יותר מ-1,200 מדפסות בפורמט רחב. בשנת 2003 רכשה נור את חלקה של ITS בחברה המשותפת. DIP Tech ו-ITS הן חברות אחיות הפועלות ממבנה משותף בכפר-סבא, הנמצא בבעלות ITS. יו"ר DIP Tech הוא יהשוע מאור, לשעבר מנכ"ל חברת יבמ ישראל.

מדפסת זכוכית ITS
מדפסת הזכוכית של DIP Tech
Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית