התאוששות בשוק הייצור האלקטרוני: פי.סי.בי טכנולוגיות הגדילה מכירותיה ב-50%

14 נובמבר, 2010

ההתאוששות העולמית בשוק הייצור האלקטרוני מתחילה להשפיע גם על השוק הישראלי. היום פירסמה חברת פי.ס.יבי טכנולוגיות ממגדל העמק את תוצאות הרבעון השלישי של 2010, שבו הסתכמו הכנסותיה ב-74.3 מיליון שקל. מדובר בצמיחה של 50% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו מכירותיה ב-210 מיליון שקל, בהשוואה ל-171.5 אשתקד (גידול של 23%).

להערכת החברה, הצמיחה במכירות נובעת מגידול כללי בהיקף הפעילות בשוק הייצור האלקטרוני בישראל. חברת פי.סי.בי טכנולוגיות הוקמה בשנת 1993, ומשנת 2004 היא נסחרת בבורסה בתל-אביב. החברה מעסיקה יותר מ-500 עובדים, ועוסקת בייצור ושיווק מעגלים מודפסים, בהרכבת כרטיסים אלקטרוניים בעיקר בטכנולוגיות SMT ו-BGA, ובייצור ושיוווק קבלי-על (Super Capacitors) שפותחו על-ידי חברת סלרג'י שנרכשה על-ידה במאי 2007.

במקביל לפרסום הדו"חות, מונו שלושה סמנכ"לים, המדווחים למנכ"ל מנשה אהרוני: אורן מורדכוביץ מונה לסגן מנהל כללי לאחר חמש שנים שבהן שימש בתפקיד מנהל תפעול חטיבת המעגלים המודפסים בחברה. גיא כהן, ששימש ב-6 השנים האחרונות כמנהל חטיבת ההרכבות מונה לסמנכ"ל ומנהלת משאבי האנוש, רינת רגב, מונתה לסגנית מנכ"ל החברה.

חברת פיסיבי טכנולוגיות נמצאת בבעלות (67%) קבוצת PriorTech, המחזיקה גם בבעלות על קמטק ועל Amitec. יו"ר הדירקטוריון הוא יונתן שטרן, המחזיק בכ-9% ממניות פריורטק.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית