רובי הרטמן, מרק נורדליכט ויעקב וייס הישראלים מונו לדירקטורים בחברת הכבלים הסינית China Cablecom

18 נובמבר, 2010

China Cablecom היא חברת השקעות בתחום שירותי הכבלים בסין ומפעילה כיום 28 רשתות כבלים המספקות שירות ל-1.7 מיליון מנויים בתשלום במוז בינז'ו. האסטרטגיה של החברה היא להרחיב את פעלותה למחוזות נוספים בסין

חברת הכבלים הסינית China Cablecom מינתה אתמול שלושה דירקטורים ישראלים לחברה, אשר הגיעו מתחומי הטכנולוגיה וההון סיכון. הדירקטורים החדשים הם רובי הרטמן, מרק נורדליכט ויעקב וייס.

לרובי הרטמן ניסיון של 27 שנים בתעשיית הטכנולוגיה כיזם וכמנהל. בין השאר היה סגן יו"ר חברת טלדטה, מייסד ויו"ר StoreAge Networking ויו"ר ומנכ"ל חברת IIS. מרק נורדליכט הוא בעל ניסיון של כ-20 שנה בתחום ההון סיכון, במהלכן שימש מנהל בקרנות האמריקאיות West End Capital ו-Northern Lights Trading, ובקרן הישראלית  Platinum Partners. ליעקב וייס ניסיון של 30 שנה בתפקידי ניהול פיננסיים בתעשייה. בין השאר היה מנהל הכספים של חברת Power Paper ושל חברת SmarTeam.

חברת China Cablecom היא חברת השקעות בתחום שירותי הכבלים בסין ומפעילה כיום 28 רשתות כבלים המספקות שירות ל-1.7 מיליון מנויים בתשלום במחוז בינז'ו. האסטרטגיה של החברה היא להרחיב את פעלותה למחוזות נוספים בסין.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות