זהר זיסאפל משקיע מיליון דולר ברדקום

24 נובמבר, 2010

זיסאפל משמש גם כיו"ר רדקום. ההשקעה נעשית במסגרת גיוס הון פרטי בהיקף של 5.5 מיליון דולר,שנועד לחזק את המבנה הפיננסי של החברה לאור ההערכה שהיא צריכה לנצל את התנופה שהיא נמצאת בה

זהר זיסאפל
זהר זיסאפל

יו"ר חברת רדקום, זהר זיסאפל, ישיקע בחברה מיליון דולר במסגרת גיוס הון פרטי בהיקף של 5.5 מיליון דולר שהחברה מבצעת. אתמול אישרו בעלי המניות בחברה את השתתפותו של זיסאפל בגיוס.

רדקום עוסקת במתן פתרונות ניטור לרשתות תקשורת מתקדמות. החברה מתמחה בניטור רשתות הדור השלישי בסלולר וברשתות קול, וידאו ונתונים. החברה מספקת פתרונות תוכנה וחומרה המסייעים למפעיל בהטמעת טכנולוגיות מתקדמות, בניתוח תקלות בליבת הרשת ובתחזוקת רשתות פעילות. בתשעת החודשים הראשונים של 2010 הסתכמו הכנסות החברה ב-13.8 מיליון דולר, שהם צמיחה  של 78.4% לעומת הכנסות של 7.7 מיליון דולר בתשעת החודשים הראשונים של 2009.

מנכ"ל רדקום, דוד ריפשטיין, אמר שספקיות תקשורת ברחבי העולם ממשיכות להתמודד עם האתגר של תקשורת איטית, ניתוק שיחות ואיכות קול נמוכה, הנובעים משימוש הולך וגדל במכשירי iPhone , בלקברי וטלפונים חכמים אחרים. "כתוצאה מכך, הן מגלות עניין הולך וגדל במוצרים שלנו". לדבריו, בעקבות השיפור בעסקי החברה, היא נוקטת בצעדים לחיזוק המבנה הפיננסי שלה. הגיוס הפרטי הנוכחי נועד לספק את התשתית הפיננסית שתאפשר לה לנצל את המומנטום בשוק.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת