גילת השלימה את רכישת Wavestream

1 דצמבר, 2010

המוצרים של Wavestream נבחרו כמרכיב מרכזי במספר פרוייקטים של משרד הביטחון האמריקאי, ומשלימים את הפעילות של חברת RaySat, שנירכשה על-ידי גילת בחודש מרץ השנה

ח

עמירם לווינברג, מנכ"ל גילת

ברת גילת תקשורת לוויינים השלימה את עסקת רכישת חברת Wavestream האמריקאית, המייצרת מגברי הספק מבוססי חצאי-מוליכים (Solid State Power Amplifiers). גילת שילמה תמורת הרכישה 130 מיליון דולר. מכירות חברת Wavestream ב-2010 צפויות להסתכם ב-70 מיליון דולר. החברה תמשיך לפעול במתכונת של חטיבה עצמאית בראשות המנכ"ל הקיים,קליף קוק.

הרכישה בוצעה במסגרת אסטרטגיית כניסה של גילת לשוק המערכות הביטחוניות בארצות הברית. המוצרים של חברת Wavestream נבחרו כמרכיב מרכזי במספר פרוייקטים של משרד הביטחון האמריקאי, והיא מספקת אותם לחברות מערכות גדולות בתחום הביטחון, המספקות מוצרים למשרד הביטחון האמריקאי. באוקטובר כתה Wavestream בהזמנה בהיקף של 19 מיליון דולר לאספקת מגברי הספק לתדרי Ka-band בהספק של 50W עבור מערכות תקשורת לווייינים של המארינס ושל הצבא  האמריקאי.

יו"ר ומנכ"ל גילת, עמירם לווינברג, אמר שהרכישה היא חלק מאסטרטגיה שנועדה להרחיב את פעילותה של גילת בשוק הביטחוני בעולם. "להערכתנו הפעילות של Wavestream משתלבת באופן סינרגי עם הפעילות של חברת RaySat, המספקת אנטנות בפרופיל נמוך למערכות תקשורת לוויינית ניידות". גילת רכשה את RaySat בחודש מרץ השנה, בעסקת מזומנים בהיקף של 25 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית , תקשורת