החל תהליך העברת עובדי מוטורולה ערד לחברת פלקסטרוניקס

6 דצמבר, 2010

העובדים צפויים לסיים את עבודתם במוטורולה בחודש ינואר - ואז להיקלט מחדש במפעל כעובדי חברת פלקסטרוניקס. לדברי מנהל פלקסטרוניקס ישראל, צחי רודריג, החברה מתכננת להרחיב את המפעל בערד

חדשות אלקטרוניקה מוטורולה פלקסטרוניקס ערדבשבוע שעבר נתנה חברת מוטורולה ישראל קרוב ל-440 מכתבי פיטורים לעובדי החברה במפעל הייצור בערד. כזכור, לפני כחצי שנה נחתם הסכם למכירת מפעל הייצור בערד לקבלנית היציור הגלובלית פלקסטרוניקס, במסגרתו התחייבה פלקסטרוניקב לשמור על מצבת התעסוקה במפעל. דוברת מוטורולה מסרה בתשובה לשאלה כי הפיטורים הינם הליך אדמיניסטרטיבי במסגרת העברת העובדים לחברת פלקסטרוניקס. הליך הדורש את יפטוריהם כעובדי מוטורולה והעסקתם מחדש כעובדי פלקסטרוניקס.

לדברי צחי רודריג, המנהל את כל פעילויות פלקסטרוניקס בישראל, החברה מצפה שכל העובדים מערד ייקלטו מחדש כעובדי פלקסטרוניקס. "המטרה שלנו היא להפעיל את המפעל ולהרחיב אותו. אני מעריך שהתהליך יסתיים בינואר 2011".

פלקסטרוניקס היא קבלנית הייצור האלקטרוני השנייה בגודלה בעולם ומפעל הייצור שהיא מפעילה במגדל העמק נחשב למפעל הייצור האלקטרוני הגדול בישראל. על-פי הערכות שונות בתעשייה, הוא מייצר 30%-40% מכל הייצור האלקטרוני בישראל.

מפעל הייצור בערד הוקם לפני כ-20 שנה ועסק בייצור מוצרי תקשורת שונים. למפעל התמחות מיוחדת בתחום האלקטרוניקה הממונעת והוא כולל מערכות בקרת ייצור מחמיקות הנדרשות לפי תקני ISO עבור תעשיית הרכב.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית