ג'וניפר נטוורקס רוכשת את אלטור הישראלית ב-95 מיליון דולר

7 דצמבר, 2010

אלטור פיתחה יכולות מתקדמות בתחום, בהן: פיירוול המבוסס על hypervisor, זיהוי חדירה, שקיפות מקיפה אל הרשת וניטור ודיווח מקיפים לעמידה ברגולציה

חברת ג'וניפר נטוורקס הכריזה על רכישת חברת אלטור (Altor Networks) האמריקאית, המספקת טכנולוגיה לאבטחת וירטואליזציה בסביבת מחשוב ענן.  על-פי ההסכם שנחתם בין שתי החברות, ג'וניפר תרכוש את אלטור בעסקת מזומנים של כ-95 מיליון דולר.

הרכישה נועדה לחזק את מעמדה של ג'וניפר בתחום אבטחת המידע לשוק הארגוני. אלטור פיתחה יכולות מתקדמות בתחום, בהן: פיירוול המבוסס על hypervisor, זיהוי חדירה, שקיפות מקיפה אל הרשת וניטור ודיווח מקיפים לעמידה ברגולציה. אלטור הוקמה בישראל בשנת 2007 על-ידי מומחי אבטחת מידע ורשתות מהספקים המובילים בתעשייה. בתחילת 2010 ג'וניפר נטוורקס ביצעה השקעת הון סיכון בחברה.

"אלטור מובילה את שוק אבטחת הווירטואליזציה מבחינת חדשנות, עומק הגנה וביצועים", אמר אמיר בן אפרים, מנכ"ל ומייסד שותף באלטור נטוורקס. "היום אנו חוברים לג'וניפר, השותפה לחזון שלנו לגבי אבטחת מרכזי מידע ומחשוב ענן, ויחדיו אנו מצפים להרחיב את ההובלה בשוק אבטחת ה-VM".

טכנולוגיית וירטואליזציה מאפשרת למספר מכונות וירטואליות לפעול על גבי שרת פיסי אחד, כאשר כל מכונה וירטואלית מתחלקת במשאבי אותה החומרה לרוחב מספר סביבות. קיים מספר גדל של ארגונים המפעילים טכנולוגיית וירטואליזציה בחלקים ממרכזי הנתונים, והוא הולך ומתרחב לפי מחקר עדכני של Enterprise Strategy Group.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מחשבים ומערכות משובצות