מגל תספק לנמל מומבסה חבילת הגנה אלקטרונית ב-21.4 מיליון דולר

13 דצמבר, 2010

המערך כולל גדר חכמה באורך של 10 ק"מ, שערים ומערכות בקרת כניסה לנמל, מערך תצפית וידאו (CCTV) לצילום ביום ובלילה, מערכות עיבוד תמונה, מערכות קשר קווי ואלחוטי ועוד

חברת מגל (Magal Security Systems) מיהוד חתמה על הסכם לבניית מערך הגנה כולל לנמל הימי של מומבסה, קניה, בהיקף של 21.4 מיליון דולר. מגל זכתה בפרוייקט בעקבות מכרז בהשתתפות 19 חברות בינלאומיות. המכרז נוהל על-ידי הבנק העולמי, אשר משתתף במימון הפרוייקט.

מערך ההגנה שמגל תספק כולל גדר חכמה באורך של 10 ק"מ המצויידת בחיישני איתור Barricade II של מגל, שערים ומערכות בקרת כניסה לנמל, מערך תצפית וידאו (CCTV) הכולל מצלמות מעקב לצילום ביום ובלילה ומערכות עיבוד תמונה, מערכות קשר פנים קווי ואלחוטי ועוד. יו"ר מגל, יעקב פרי, אמר שהחוזה מהווה "מדרגה משמעויתית בצמיחה של חברת מגל".

לדברי מנכ"ל מגל, איתן ליבנה, נמל מומבסה הוא אחד משערי הכניסה החשובים של מזרח אפריקה, ומשמש נקודת כניסה ויציאה של אלפי ספינות בשנה. "נעבוד בצמוד לשלטונות קניה כדי להבטיח עמידה של הנמל בתקנות ארגון ה- International Ship and Port facility Security העולמי".

ברבעון השלישי של 2010 הסתכמו מכירות מגל ב-13.4 מיליון דולר, ירידה של 24.4% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד (17.7 מיליון דולר).

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית