מנכ"ל Agere לשעבר, מרק שטיבליץ, הצטרף לדירקטוריון אנוביט

16 דצמבר, 2010

אנוביט מהרצליה פיתחה את טכנולוגיית Memory Signal Processing לשיפור התיפקוד ואורך החיים של הזיכרונות, ועל-ידי כך להוזיל את עלותם. בחודש שעבר השלימה החברה גיוס של 32 מיליון דולר

אלקטרוניקה הייטק אנוביטחברת אנוביט (Anobit) מינתה לדירקטוריון את מרק שטיבליץ, לשעבר המנכ"ל של Agere Systems (שהיתה חטיבת המיקוראלקטרוניקה של לוסנט) ומנהל חטיבת האחסון של יצרנית השבבים PMC-Sierra.  לדבריו, הוא רואה במינוי הזדמנות להביא את הטכנולוגיה פורצת הדרך של אנוביט לשוק העולמי.

חברת אנוביט מהרצליה מספקת פתרונות לשוק זכירונות ה-NAND flash. היא פיתחה את טכנולוגיית Memory Signal Processing לשיפור התיפקוד ואורך החיים של הזיכרונות, ועל-ידי כך להוזיל את עלותם. מוצרי החברה כוללים בקרי flash, רכיבי בקרה לתשתיות ארגוניות נמצאים בשימוש יצרני זיכרונות, בציוד צרכני ובפתרונות אחסון גדולים.

תיקון שגיאות

טכנולוגיית MSP מבוססת אל אלגוריתמים לעיבוד אותות שהחברה פיתחה, המשמשים לפיצוי על המגבלות הפיסיקליות של טכנולוגיית NAND ועל מערך לתיקון שגיאות, המשפר את ביצועי הזיכרונות. עד היום החברה רשמה 10 פטנטים על הטכנולוגיה, וכעת נמצאות 60 בקשות לרישום פטנט בשלבי אישור שונים. מוצרי החברה כוללים דיסק קשיח בעל יכולת כתיבה של 4 טרה-בייט ביום למשך 5 שנים, שבבי בקרת זיכרון ליישומים ניידים, כרטיסי µSD  ותוכנות USB Flash Drives.

בחודש שעבר השלימה החברה גיוס הון בהיקף של 32 מיליון דולר. בעקבות הגיוס מסתכמות היקף ההשקעות בחברה ב-70 מיליון דולר. את הגיוס הובילה אינטל קפיטל, שהיא קרן ההשקעות של חברת אינטל, והשתתפו בו המשקיעים הנוכחיים בחברה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , סמיקונדקטורס