יבמ תרכוש מוולטיר תוכנות בהיקף צפוי של 17 מיליון דולר

23 דצמבר, 2010

וולטיר תעניק ליבמ רישוי לשימוש בתוכנות האצת תקשורת הנתונים עבור מרכזי מידע ושרתים, בתמורה לתשלום ישיר ותמלוגים על מכירות. כיום משולבות תוכנות החברה בשרתים של Bull, Fujitsu, HP, IBM, NEC ו-SGI

אלקטרוניקה הייטק יבמחברת וולטיר (Voltaire) מרעננה חתמה על הסכם רישוי תוכנה ופיתוח עם חברת יבמ, שלפיו תעניק וולטיר רישוי לשימוש בתוכנות האצת תקשורת הנתונים עבור מרכזי מידע ושרתים, בתמורה לתשלום ישיר ותמלוגים על מכירות. בוולטיר מעריכים את שווי העיסקה בכ-17 מיליון דולר בשנים 2011-2012.

חברת וולטיר מספקת פתרונות תוכנה לייעול הפעולה של חוות שרתים ולהאצת התקשורת בחוות שרתים, מרכזי נתונים ותשתיות מחשוב ענן. כיום משולבות תוכנות החברה בשרתים של Bull, Fujitsu, HP, IBM, NEC ו-SGI.

בחודש שעבר נחתם הסכם מיזוג בין וולטיר לבין חברת מלאנוקס (Mellanox) מיקנעם, לפיו רוכשת מלאנוקס את וולטיר בעסקת מזומנים בהיקף של 218 מיליון דולר. מלאנוקס נחשבת למובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות מהירים לשרתים במרכזי נתונים, מערכות אחסון ומחשבי-על. שתי החברות מצויות כיום בתהליך מיזוג שיביא ליצירת חברה ישראלית גדולה המעסיקה 700 עובדים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מחשבים ומערכות משובצות