קיידנס וזיילינקס הקימו אתר ידע משותף למתכנני FPGA ו-ASIC

28 דצמבר, 2010

המיקרו-אתר משולב בפורטל ChipEstimate.com שהוקם על-ידי קיידנס במסגרת היוזמה לאפשר לחברות המשתתפות באקוסיסטם שלה (לקוחותיה וושותפיהן) להחליף מידע ולספק IP מספקיות צד שלישי

החברות קיידנס (Cadence) וזיילינקס (Xilinx) השיקו מיקרו-אתר משותף חדש בשם Xilinx FPGA IP Ecosystem, במטרה להגביר את הנגישות של מתכנני רכיבי FPGA ו-ASIC ל-IP החדשים התומכים בפלטפורמה המתכנתת של זיילינקס. המיקרו-אתר משולב בפורטל ChipEstimate.com שהוקם על-ידי קיידנס במסגרת היוזמה לאפשר לחברות המשתתפות באקוסיסטם שלה (לקוחותיה ושותפיהן) להחליף מידע ולספק IP מספקיות צד שלישי.

האתר כולל את קטלוג ה-FPGA IP  המלא של זיילינקס, בנוסף ל-IP ממערך ראשוני של חברות צד שלישי, המשתתפות בתוכנית שיתוף ה-IP של זיילינקס.לדברי מנהל Partner Ecosystems and Alliances בזיילינקס העולמית, דייב טוקיק, "המיקרו-אתר מאפשר ללקוחות ה-FPGA שלנו ולמפתחי ASIC, למצוא את ה-IP הנחוץ להם כדי לפתח את המערכות שלהם על הפלטפורמה של זיילינקס". לדבריו, אתר ChipEstimate.com משרת קהילת מנויים של יותר מ-30,000 משתמשים.

מנהל פתרונות תכנון שבבים בקיידנס העולמית, אדם טריידמן, אמר שהמיקרו-אתר הוא דוגמה מצוינת לסוגי השותפויות של קיידנס במסגרת חזון ה-EDA360 שלה. "רק שיתוף פעולה עם החברות המובילות בתעשייה יאפשר לנו להגיע לרמת היעילות הנחוצה ללקוחות כדי לשפר את תהליך התכנון שלהם", אמר.

כתובת האתר:   www.chipestimate.com/xilinx

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני