שווי פעילות DataJCE הוא 28.4 מיליון שקל

29 דצמבר, 2010

חברת DataJCE נמצאת בשליטת ניסקו פרוייקטים ואושר אלרון. העיסקה בוצעה במסגרת מהלך שנועד להוציאה ממסחר בבורסה ולהופכה לחברה פרטית

שווי הפעילות של מפיצת רכיבי הזיכרון DataJCE מסתכם ב-28.43 מיליון שקל. כך עולה מעיסקת מכירת השילטה בחברה לחברת דטא אלקטרוניקה, שאושר אתמול על ידי דירקטוריון דטא אלקטרוניקה. חברת DataJCE נמצאת בשליטת ניסקו פרוייקטים ואושר אלרון. העיסקה בוצעה במסגרת מהלך שנועד להוציאה ממסחר בבורסה ולהופכה לחברה פרטית.

לדברי אלרון, "חברה בורסאית עולה קרוב למיליון שקל בשנה, ולחברות בסדר גודל שלנו הפועלות בשוק האלקטרוניקה הקשה, זהו לא כדאי. צריך לזכור שגם ניסקו פרוייקטים היא חברה בורסאית, ולכן יש לנו תשלומים עודפים לבורסה".

חברת DataJCE מתמקדת בעיקר במכירת זיכרונות. בתשעת החודשים הראשונים של 2010 הסתכמו מכירותיה ב-154.5 מיליון שקל, המייצגות צמיחה של 40% בהשוואה לתשעת החודשים הראשונים של 2009. למרות העלייה במכירות, החברה דיווחה על ירידה בריווחיות: 11.7% ב-2010 לעומת 13.7% ב-2009. החברה הסבירה זאת בירידה במכירי הזיכרונות והשתתפות בפרוייקטים רחבי היקף בפולין ובאירופה הכוללים כמויות גדולות של רכיבי זיכרון מתוצרת סמסונג. לפי דיווחיה מאופיינים פרוייקטים מסוג זה בשולי רווח נמוכים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , שיווק והפצה