אבנט וטקסס אינסטרומנטס ישראל סגרו את 2010 עם עסקים ואהבה

2 ינואר, 2011

ביום חמישי בערב סגרו אבנט ישראל וטקסס אינסטרומנטס ישראל את שנת 2010 במסיבה עליזה במיוחד. לא פלא. על התוכנית האמנותית היה ממונה ד"ר צחי בן-ציון, הסקסולוג הכי פופולרי בישראל. צחי הבטיח למוזמנים שאם הם יטפחו את חיי האהבה שלהם - יצליחו יותר גם בעסקים. מיותר לציין שהנוכחים קיבלו את ההמלצה בלי התנגדות

אלקטרוניקה הייטק אבנט טקסס אינסטרומנטס
דני קורן (מימין) ומשה הלל מצפים באופטימיות ל-2011

ביום חמישי בערב סגרו אבנט ישראל וטקסס אינסטרומנטס ישראל את שנת 2010 במסיבה עליזה במיוחד בווילה סוקה במושב בני ציון.

לא פלא. על התוכנית האמנותית היה ממונה ד"ר צחי בן-ציון, הסקסולוג הכי פופולרי בישראל. צחי הבטיח ל-150 המוזמנים, שייצגו את הלקוחות הגדולים ביותר של TI ואבנט בישראל, שאם הם יטפחו את חיי האהבה שלהם – מובטח להם שיצליחו יותר בעסקים. מיותר לציין שהנוכחים קיבלו את ההמלצה בלי התנגדות.

אלקטרוניקה הייטק אבנט טקסס אינסטרומנטס
150 המוזמנים לארוע "מעכלים" את המסר

מנכ"ל טקסס אינסטרומנטס ישראל, משה הלל, סיפר בארוע שהחברה רכשה בשנתיים האחרונות 3 פאבים חדשים, והעריך שב-2011 היא תחזור לזמני האספקה שאליהם הורגלה התעשייה ב-2008.

"טקסס אינסטרומנטס ישראל הוקמה בעקבות רכישת לבית ובטרפליי שהביא להקמת קבוצת פיתוח בתחומי ה-Wireless וה-Bluetooth.

אלקטרוניקה אבנט טקסס אינסטרומנטס
ד"ר צחי בן-ציון מלמד את אנשי ההייטק כיצד לאהוב

"ההערכה שלנו היא שבתוך 3-4 שנים יתבססו מכירות TI בתחום הקונקטיביטי על מוצרים המפותחים בישראל". הלל התייחס לחדשנות הישראלית, ואמר שבכך שנה מגיעים לישראל כ-100 אורחים מ-TI כדי להכיר את החדשנות ולהעריך לאן השוק מתפתח.

הוא גם מסר תודה מיוחדת לרבקה הלפמן, אשר עוזבת את טקסס אינסטרומנטס לאחר חמש שנים בחברה. בשוק מספרים שבקרוב נראה אותה בחברת איסטרוניקס.

מנכ"ל אבנט ישראל, דני קורן, העריך שאבנט היא כיום מפיצת הרכיבים האקטיביים הגדולים בישראל ומעסיקה 100 עובדים. "השנה שירתנו 1,000 לקוחות ומכרנו רכיבים אקטיביים בהיקף של 100 מיליון דולר. לדבריו, השנה הפכה TI לספק מס' 1 של אבנט בישראל. בתעשייה, אגב, מעריכים שמתוך כל מכירותיה כ-16 מיליון דולר היו מכירות רכיבים של TI. אם ככה מסתיימת 2010, יש למה לצפות ב-2011.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , שיווק והפצה