סטרלינג מנסה להתאושש: יצחק בני מחליף את המנכ"ל מיכה לורנס

3 ינואר, 2011

סטרלינג נמצאת זמן רב בקשיים, ובתשעת החודשים הראשונים של 2010 הפסידה 42.7 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 26 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2009, ו-9.8 מיליון שקל ב-2008

אלקטרוניקה הייטק סטרלינגהמנכ"ל לשעבר של חברת תדיראן ספקטרא-לינק, יצחק בני, מונה למנכ"ל חברת סטרלינג (Starling Advanced Communications). במקביל למינוי, התפטר המנכ"ל הוותיק של החברה, מיכה לורנס. משכורתו של בני תהיה כ-50 אלף שקל בחודש וכן הוצאות שונות בשווי של כ-13 אלף שקל בחודש. בנוסף, הוא יקבל אופציות בשווי של כ-150 אלף שקל.

חברת סטרלינג נמצאת בבעלות אלרון (32%), חברת RDC המשותפת לאלרון ולרפאל (36%), אלביט (16%) והציבור (כ-8%).  היא פיתחה אנטנות מיוחדות המאפשרות למטוסים המצויים בתנועה לשמור על קשר רציף עם לווייני תקשורת ולספק שירותי תקשורת בפס רחב. האנטנות מבוססות על טכנולוגיית CoMPATM שהיא טכנולוגיה עצמית מוגנת בפטנט, המאפשרת לייצר אנטנה מרובת משטחים המשיגה גורם צורה קטן במיוחד. בין השאר היא מאפשרת לאחסן את כל היחידות האלקטרוניות בתוך האנטנה עצמה.

סטרלינג נמצאת זמן רב בקשיים, ובתשעת החודשים הראשונים של 2010 הפסידה 42.7 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 26 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2009, ו-9.8 מיליון שקל ב-2008.העסקה הגדולה ביותר שלה השנה היתה עקסה עם חברת תדיראן הנמצאת בבעלות אלביט, לאספקת אנטנות ניידות על-גבי כלי-רכב ללקוח של תדיראן בהיקף שך 4.2 מיליון שקל. מעניין שהעיסקה מכניסה אותה לתחום חדש עבורה, של מערכות צבאיות-קרקעיות.

לפני חודשיים פרסמה החברה אזהרת על יכולת המשך התקיימותה כעסק חי, והודיעה שהמשך פעילותה יתבסס על הלוואת בעלים מבעלי השליטה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית