פוג'יטסו החלה להשתמש במהדר C-to-Silicon של Cadence

9 ינואר, 2011

חברה בת של פוג'יטסו החלה להשתמש במהדר עבור תכנון רכיבי ASIC גדולים ברמת שפת-על (HLS)

חברת קיידנס (Cadence) הודיעה שחברת Fujitsu Semiconductor תתמוך במהדר Cadence C-to-Silicon עבור סינתזה ברמת HLS בתהליך תכנון שבבי ASIC.

מהדר C-to-Silicon משתמש בכלי סינתזת RTL לייצור RTL מוכן למימוש. תכונה זו מספקת תזרים צפוי ממודל ברמת הטרנזקציה לרמת ה- Graphic Database System II, כולל יכולת ליישם טלאי ECO לאורך התהליך, מה שמקצר משמעותית את הזמן הנדרש למימוש מערכת. פג'יטסו מסרה שחברה בת שלה כבר החלה להשתמש במהדר C-to-Silicon בייצור שבבים גדולים.

המהדר מעלה את רמת ההפשטה בתכנון ועל-ידי כך מאפשר אימות (Verification) יעיל יותר ושימוש חוזר בתכנון. מישל סיבינסקי, מנהל קבוצת מימוש מערכות בקיידנס, אמר שהטכנולוגיה של מהדר C-to-Silicon מאיצה את פיתוח המוצר ליישומים שונים ולנגזרות של תכנונים. "אנחנו צופים כי פוג'יטסו תפיק תועלת רבה מקיצור זמן היציאה לשוק ומיכולת גבוהה של שימוש חוזר (re-usability) ברמת תכנון גבוהה (High level design)".

תפיסת המערכת (System Realization) של קיידנס, הינה מרכיב מפתח בחזון ה- EDA360 של החברה עבור הדור הבא של פיתוח ממוקד-יישומים. הרעיון לספק כלים להתמודד עם "פער הריווחיות" המאיים על יצרני אלקטרוניקה רבים.

חברת קיידנס מספקת תוכנות ושירותים לתכנון שבבים ורכיבי חומרה מתקדמים. החברה פעילה בתעשיית ה-EDA (Electronic Design Automation) משנת 1987. קיידנס ישראל הוקמה ב-1989 כגוף מכירות, שיווק ותמיכה הממוקם בהרצליה פיתוח. ב-2006 רכשה קיידנס את חברת וריסיטי הישראלית והקימה מרכז פיתוח בפארק אפק בראש העין. נכ"ל קיידנס ישראל הוא משה זלצברג. מנהל מרכז הפיתוח הוא עמוס זיו

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , כללי , תוכנה ותכנון אלקטרוני