הנפקת ההייטק הראשונה של 2011: סיאלו גייסה 8.2 מיליון שקל

10 ינואר, 2011

החברה מפתחת מערכת אנדוסקופית המאפשרת צפייה ישירה בטיפולי חניכיים באמצעות מצלמת וידאו זעירה ועדשה של 120 מעלות. עד היום גייסה החברה יותר מ-44 מיליון שקל

אלקטרוניקה והייטק סיאלוחברת סיאלו טכנולוגיה (Sialo) מאשקלון סיימה אתמול את ההנפקה הראשונה של חברת הייטק בבורסה של תל-אביב ב-2011, וגייסה 8.225 מיליון שקל מהציבור. בכך מסתכם היקף ההון שהחברה גייסה מהציבור וממשקיעים ביותר מ-44 מיליון שקל.

חברת סיאלו מפתחת ציוד וטכנולוגיות לטיפולי חניכיים והשתלות דנטליות המבוססות על מערכת אנדוסקופית בעלת יכולות ראייה ישירה והתערבות כירורגית מזערית. לחברה ארבעה אישורי FDA ו-17 פטנטים רשומים. החברה נמצאת בשליטת המייסד והממציא, פרופ' עודד נחליאלי. סיאלו פיתחה עדשה אופטית זעירה הכוללת מצלמת וידאו אשר מאפשרת צפייה ישירה באזורים מטופלים שעד כה לא היתה גישה אליהם. המצלמה מקליטה את מהלך הטיפול וחוסכת את הצורך לבצע צילומי CT לאחר הטיפול.

לאחרונה חתמה החברה על הסכם הפצה עם חברת Henry Schein, הנחשבת למפיצת הציוד הדנטיל הגדולה בארה"ב ובעלת היקף מכירות של כ-8 מיליארד דולר בשנה. בימים אלה החברה מפתחת שתל דנטלי המשמש גם כאמצעי להצת תרופות וגם מותאם לעבוד עם המערכת האנדוסקופית שפיתחה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אלקטרואופטיקה , חדשות , מכשור רפואי , תעשייה ישראלית