פריימסנס גייסה 50 מיליון דולר מקרן Silver Lake

13 ינואר, 2011

מדובר בהשקעה הראשונה שהקרן מבצעת בישראל. בעקבות העיסקה מצטרף פול מרקנדטה, ממנהלי הקרן, לדירקטוריון של פריימסנס

אלקטרוניקה והייטק פריימסנסחברת פריימסנס (PrimeSense) הישראלית גייסה אתמול 50 מיליון דולר מקרן ההשקעות Silver Lake הפועלת מפאלו-אלטו, קליפורניה. הקרן הגדירה את העיסקה כ"השקעה אסטרטגית", ופירוש הדבר שהיא ככל הנראה לא מתכננת אקזיט קרוב.

מדובר בהשקעה הראשונה שהקרן מבצעת בישראל. בעקבות העיסקה מצטרף פול מרקנדטה, ממנהלי הקרן, לדירקטוריון של פריימסנס.

בהודעה מיוחדת של הקרן שפורסמה הלילה, היא מסבירה שהטכנולוגיה של פריימסנס המספקת מיפוי תלת מימדי ויכולת פינוח מחוות המשתמש במוצרים צרכניים, "מהווה פרדיגמה חדשה" בתחום המוצרים הצרכניים.

קרן Silver Lake מנהלת השקעות היקף של 14 מיליארד דולר. ההשקעה בפריימסנס בוצעה באמצעות הזרוע הטכנולוגית של הקרן, Silver Lake Sumeru, אשר השקיעה בחברות כמו Skype, Avago, Power-One ו-i2. "חברת פריימסנס היא המובילה העולמית בתחום טכנולוגיית זיהוי המחוות, ועובדת בשיתוף פעולה עם חברות הטכנולוגיה המובילותבעולם", אמר מנהל Silver Lake Sumeru, פול מרקנדטה.

בחודש שעבר הכריזה PrimeSense על הקמת קונסורציום OpenNI שמטרתו לעודד חברות להשתמש בטכנולוגיית Open Natural Interaction שהחברה פיתחה, בתור תקן תעשייתי. מטרת הקונסורציום להעניק רישיונות שימוש בטכנולוגיה כדע להבטיח תאימות בין אבזרים שונים שממשק המשתמש שלהם מבוסס על זיהוי מחוות.

עוד על פריימסנס – לחץ כאן

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: כללי