אלרון ו-RDC מעניקות לסטרלינג גלגל הצלה של 1.5 מיליון דולר

17 ינואר, 2011

לאחר שנתקלה בסירוב של הבנקים להעניק לה הלוואה כדי לממן את המשך פעילותה, קיבלה היום חברת סטרלינג תקשורת הלוואה לשנתיים בהיקף של 1.5 מיליון דולר משתי בעלות השליטה המרכזיות בה - אלרון ו-RDC

אלקטרוניקה והייטק סטרלינגלאחר שנתקלה בסירוב של הבנקים להעניק לה הלוואה כדי לממן את המשך פעילותה, קיבלה היום חברת סטרלינג תקשורת הלוואה לשנתיים בהיקף של 1.5 מיליון דולר משתי בעלות השליטה המרכזיות בה – אלרון ו-RDC.

סטרלינג נמצאת זמן רב בקשיים, ובתשעת החודשים הראשונים של 2010 הפסידה 42.7 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 26 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2009. העסקה הגדולה ביותר שלה ב-2010 היתה עם חברת תדיראן הנמצאת בבעלות אלביט, שהיא בעלת מניות בחברה.

החברה פיתחה אנטנות מיוחדות המאפשרות למטוסים המצויים בתנועה לשמור על קשר רציף עם לווייני תקשורת ולספק שירותי תקשורת בפס רחב. האנטנות מבוססות על טכנולוגיית CoMPATM שהיא טכנולוגיה עצמית מוגנת בפטנט, המאפשרת לייצר אנטנה מרובת משטחים המשיגה גורם צורה קטן במיוחד. בין השאר היא מאפשרת לאחסן את כל היחידות האלקטרוניות בתוך האנטנה עצמה.

חברת סטרלינג נמצאת בבעלות אלרון (32%), חברת RDC המשותפת לאלרון ולרפאל (36%), אלביט (16%) והציבור (כ-8%). במסגרת מאמציה ההבראה שלה, התחלף לאחרונה המנכ"ל, והמנכ"ל לשעבר של חברת תדיראן ספקטרא-לינק, יצחק בני, בעקבות התהפטרות של המנכ"ל הוותיק של החברה, מיכה לורנס.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית