אלוט חשפה פתרון חדש לניתוח תעבורה ברשתות LTE

25 ינואר, 2011

מערכת SG-Sigma E החדשה מספקת תמיכה לתעבורת רשת בנפח של 160 ג'יגה ביט לשנייה הכוללת 8 מיליון מנויים, על-גבי פלטפורמה אחת. הפתרון מותאם לדרישות רשתות הדור הרביעי ולרשתות משולבות של תקשורת קווית ואלחוטית. הפתרון תחשןף את המערכת בתערוכת MWC 2011 בברצלונה

מערכת SG-Sigma E החדשה מספקת תמיכה לתעבורת רשת בנפח של 160 ג'יגה ביט לשנייה הכוללת 8 מיליון מנויים, על-גבי פלטפורמה אחת

אלקטרוניקה והייטק אלוט
רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוט

חברת אלוט תקשורת (Allot) מהוד השרון הכריזה היום על מערכת SG-Sigma E, המספקת תמיכה לתעבורת רשת בנפח של 160 ג'יגה ביט לשנייה וב-8 מיליון מנויים, על-גבי פלטפורמה אחת.

הפתרון מותאם לדרישות של הרשתות הסלולריות מהדור הרביעי ולרשתות משולבות הכוללות תקשורת קווית ותקשורת אלחוטית. הפתרון החדש ייחשף על-ידי החברה בתערוכת MWC 2011 שתיערך ב-14-17 בפברואר בברצלונה.

נשיא ומנכ"ל אלוט, רמי הדר, אמר שפלטפורמת ה-Service Gateway החדשה תאפשר למפעילים לשפר את חוויית הגלישה ולייצר שירותי ערך מוסף חדשים.

14 מודולים

באמצעות שרשור מספר פלטפורמות, המערכת מעניקה יכולת ניהול וניתוח תעבורת רשת עד לנפח של 1 טרה-ביט לשנייה. המערכת מנטרת ומנהלת את הרשת במספר פרמטרים, ומאפשרת חיבור עד 14 מודולים על-מנת להתאים את עוצמתה להיקף הרשת המנוהלת.

חברת אלוט מספקת פתרונות אופטימיזציה למפעילי תקשורת קווית וסלולרית בפס בעולם. פתרונות החברה  מתבססים על יכולת ניתוח רב-מימדית (אפליקציה, מנוי, מכשיר ורשת) ועל תכונות PCEF. החברה היא המוציאה לאור של דו"ח MobileTrends העוקב אחר דפוסי השימוש העולמיים ביישומי IP ברשתות סלולר. החברה נסחרת בבורסת נסד"ק לפי שווי שוק של 282 מיליון דולר. ברבעון השלישי של 2010 הסתכמו מכירותיה ב-14.7 מיליון דולר – צמיחה של 36% בהשוואה לרבעון השלישי 2009.

למטה, סרט וידאו הממחיש את עקרונות הפעולה של המערכת החדשה:

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת