מדוע ישראל קשת מפריסקייל ישראל ייצר דווקא 8 בקבוקי יין?

6 פברואר, 2011

השנה הכין קשת 8 בקבוקים, לכבוד 789 מיליון דולר - מכירות המוצרים שפותחו בישראל. הבקבוקים נשאו שמות כמו "געוולדיגער 70" (70% אלכוהול), Jar of Joy ו"סוף הדרך". בסופ"ש האחרון התכבדו כל העובדים בחברה מטעימת היין של קשת

לאחרונה הודיע קשת על פרישה לאחר ששימש במשך 15 שנים כמנהל פרכז הפיתוח של פריסקייל בישראל

מדובר בטקס שהפך כבר למסורת ארוכת שנים במרכז הפיתוח של פריסקייל בהרצליה: בכל שנה, כאשר מתקבלים נתוני המכירות השנתיים ממטה החברה בארה"ב, רוקח נשיא ומנכ"ל החברה ישראל קשת, משקאות אלכוהוליים שפיתח בעצמו ומכין בקבוק משקה אחד לכל 100 מיליון דולר של מכירות מוצרים שפותחו בישראל.

הייטק פריסקייל
ישראל קשת (מימין) מוזג יין ביתי לעובדי פריסקייל

השנה הכין קשת 8 בקבוקים, לכבוד 789 מיליון דולר – המכירות בשנת 2010 של מוצרים שפותחו בישראל. הבקבוקים נשאו שמות כמו "געוולדיגער 70" (70% אלכוהול), Jar of Joy ו"סוף הדרך". בסופ"ש האחרון התכבדו כל העובדים בחברה מטעימת היין של קשת.

אגב, ככל הנראה זו הפעם האחרונה שישראל קשת מכין יינות לכבוד התוצאות השנתיות של פריסקייל: לאחרונה הודיע ישראל קשת (60), על פרישתו מהתפקיד לאחר 15 שנות ניהול מרכז הפיתוח של החברה בארץ, ולאחר 28 שנות עבודה בחברה. מחליפו הוא דודי גלנטי (47), מי ששימש עד לאחרונה בתפקיד מנהל תחום מחקר ופיתוח בחטיבת מעבדי המולטימדיה, במטה החברה באוסטין, טקסס.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות