פארנל חשפה שירותים חדשים במהלך ה-Technology Day הראשון שלה בישראל

1 מרץ, 2011

בין השירותים: תימחור מקוון של כל רשימת ה-BOM, מידע על עידכוני מלאי עתידיים ודיווח מלא על זמן ההמתנה של רכיבים על המדף

בין השירותים: תימחור מקוון של כל רשימת ה-BOM, מידע על עידכוני מלאי עתידיים ודיווח מלא על זמן ההמתנה של רכיבים על המדף

חברת ההפצה פרנל (Farnell) החלה היום (ב') בקיבוץ שפיים במסורת שנתית של ימי עיון במתכונת של Technology Day. בכנס המקצועי הראשון הוצגו פתרונות חדשים של Agilent Technologies, Texas Instruments, Microchip וחברת Wurth Elektronik  הגרמנית.

אלקטרוניקה והייטק הפצה
מימין לשמאל: עידן נדל מנהל מכירות פארנל ישראל, לורנדט פולקל מנהל מוצרי EMC ב-Wurth ולירן רז, מנהל פארנל ישראל

מנכ"ל פרנל ישראל, לירן רז, אמר שבארוע הוצגו שירותים חדשים הניתנים באמצעות הפורטל האלקטרוני element 14 של החברה. "ההתמחות שלנו היא באספקת רכיבים במתכונת של High Mix Low Volume. האתר החל לספק שירותי BOM, שבהם הלקוח יכול לקבל תמחיר מלא של תוכנית הייצור".

זמן מדף

"יכולת חדשה שפותחה עבור לקוחות מתחומי הביטחון והרפואה, היא שמירת רכיבים 'טריים' עד לזמן של 18 חודשים. כאשר הלקוח בודק רכיב להזמנה, הוא מקבל את המידע על פרק הזמן שהרכיב ממתין על המדף, וגם בתוך כמה זמן יתחדש המלאי שלנו ברכיבים נוספים מהסוג המבוקש".

כדי לשפר את השירות לחברות קטנות וחברות סטארט-אפ, הודיעה פארנל שהיא מספקת גם שירותי גלילה של כמויות קטנות כדי להתאים את הרכישה למכונות SMT.

בנוסף, היא מחייבת את הלקוח רק על ביצוע משלוח אחד – גם אם הרכיבים הגיעו ממספר מחסנים של החברה – מאתרים שונים בעולם.

אוסילוסקופים חדשים

במהלך הכנס, הכריזה חברת Agilent על שני אוסילוקופים חדשים ממשפחת InfiniiVision: אוסילוסקופ 2000 X-Series ואסילוסקופ 3000 X-Series.

שניהם אוסילוסקופים מבוססי חומרה למדידת אותות מעורבים (MSO ו-DSO) המתאימים למשימות הדרכה ולימוד ולניתוח מתקדם של אותות טוריים. בנוסף, הציגה Agilent מבחר של מכשירי מדידה ניידים. זאת, בעקבות הסכם הפצה המאפשר ל-Farnell להפיץ גם מוצרים של Agilent.

חברת TI הציגה חידושים בתחום רכיבי הספק וניהול שרשרת האותות (Signal Chain), וחברת Microchip הציגה פתרונות קישוריות חדשים, בהם מודולים לתקשורת אלחוטית קצרת טווח (ZeegBee ו-MiWi) הכוללים מעגל RF ו-MCU בשבב SoC, עם אנטנות מוכנות לשימוש על-גבי מעגל מודפס.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , שיווק והפצה