חודש לאחר הפירסום ב-Techtime: קיידנס מודיעה על מינוי ארז צור למנהל קיידנס ישראל

14 מרץ, 2011

צור מחליף את משה זלצברג כמנכ"ל הסניף הישראלי של קיידנס. לצד ניהול הסניף הישראלי של החברה, הוא ימשיך לשמש כחבר הוועדה המייעצת של חברת Mobix. לפני המינוי שימש כמנהל פיתוח עסקי בינלאומי של קיידנס העולמית

צור מחליף את משה זלצברג כמנכ"ל הסניף הישראלי של קיידנס. לפני המינוי שימש כמנהל פיתוח עסקי בינלאומי של קיידנס העולמית

אלקטרוניקה הייטק קיידנס
ארז צור

היום הודיעה חברת קיידנס (Cadence) על מינויו של ארז צור (39) למנה חברת קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל. צור יהיה אחראי על ניהול המכירות, הפיתוח העסקי, השיווק והתמיכה של החברה. הידיעה הראשונית על המינוי פורסמה ב-Techtime לפני חודש.

צור יחליף את משה זלצברג, שפרש לאחרונה לאחר כ-12 שנות עבודה בחברה במגוון תפקידים, בהם מנהל שירותים מקצועיים אירופה ומנכ"ל הסניף הישראלי מראשית 2008. החברה הודתה לזלצברג על תרומתו הרבה לחברה ומאחלת לו הצלחה בהמשך הדרך.

ארז צור הצטרף לקיידנס ישראל לפני כ-10 שנים כמנהל מכירות לשוק המקומי. לאחר מכן קודם לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי של קיידנס אירופה ובתפקיד זה פיתח את הראייה האסטרטגית של החברה בתחום של חברות הזנק. בתפקידו האחרון, כיהן צור כמנהל פיתוח עסקי בינלאומי והתמקד בשווקים ובטכנולוגיות מתפתחות. צור משמש גם כחבר הוועדה המייעצת לחברת Mobix Wireless Solutions הישראלית, המתמחה בפתרונות תקשורת שליטה מרחוק בשוק מוני האנרגיה.

קיידנס ישראל ממוקמת באזור התעשייה הרצליה פיתוח ומפעילה מרכז פיתוח גדול בפארק אפק שבראש העין, המנוהל על-ידי עמוס זיו. חברת קיידנס מפתחת ומספקת כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים לתכנון שבבים ורכיבי חומרה. החברה פועלת בישראל משנת 1989. בשנת 2005 היא רכשה את חברת וריסיטי הישראלית, אשר צורפה לקיידנס כמרכז הפיתוח שלה בארץ.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני