סינרון השיקה את החברה הבת "סינרון ביוטי", שתפעל בשוק הטיפולים הקוסמטיים הביתיים

16 מרץ, 2011

לסינרון יש מספר קווי מוצר הממוקדים בשוק הצרכני הביתי, אשר ימוזגו בתוך סנירון ביוטי: מוצרי Tända לטיפולים אסתטיים ביתיים באמצעות אור, מערכת הסרת השיער הביתית mē, ומערכת הלבנת השיניים הביתית Fluorinex

החברה החדשה מקבלת את האחריות על כל המוצרים הביתיים של סינרון

הייטק אלקטרוניקה סינרון
מערכת הסרת השיער הביתית mē

חברת סינרון (Syneron Medical) מיקנעם העוסקת בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה מתקדמים, הודיעה היום על הקמת החברה הבת Syneron Beauty. החברה החדשה תרכז את כל הפעילות של מוצרי צריכה מתוצרת סינרון, כולל פיתוח, שיווק ומכירות.

לסינרון כיום מספר קווי מוצר הממוקדים בשוק הצרכני הביתי: מוצרי Tända המשותפים לסינרון ולפרוקטר אנד גמבל, המיועדים לטיפולים אסתטיים ביתיים באמצעות אור, מערכת הסרת השיער הביתית mē, ומערכת הלבנת השיניים הביתית Fluorinex.

החברה החדשה מנוהלת על-ידי פביאן טננבאום, עד לאחרונה סגן נשיא פעיל ומנהל הכספים של סינרון מדיקל. לדברי ד"ר שמעון אקהויז, מייסד ויו"ר סינרון, "אנחנו מאמינים ששוק האסתטיקה הביתי מציע הזדמנויות צמיחה גדולות מאוד, הן למוצרים הקיימים של סינרון והן למוצרים המצויים בעת בשלבי הפיתוח". טננבאום אמר שהיעד של סינרון ביוטי הוא למנף את היתרונות של סינרון ולהיות החברה המובילה בעולם בתחום תעשיית הטיפולים האסתטיים הביתיים.

במקביל להשקת החברה החדשה, השיקה סינרון את מערכת הסרת השיער mē בבבריטניה. המערכת תימכר באמצעות רשת הפצת מוצרי הבריאות הבריטית HoMedics, לצד מכירה ב-3,250 חנויות בעולם באמצעות רשת Boots.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מכשור רפואי , תעשייה ישראלית