סיוה תספק ל-Xincomm הסינית מעבדי אותות למוצרי הדור ה-4

21 מרץ, 2011

מנכ"ל Xincomm, סיאנגו טאנג: "המעבד מספק איזון אופטימלי בין ביצועים לבין גמישות. "השילוב הזה מאפשר לנו לפתח ביעילות שבבי LTE עבור שווקים המוניים בסין ומחוצה לה"

חברת סיוה (CEVA) מהרצליה תספק ליצרנית השבבים הסינית Xincomm Communications מעבדי אותות דיגיטליים למערכות LTE סלולריות. שתי החברות חתמו על הסכם לשילוב מעבדי CEVA-X של זיוה  בשבבי התקשורת של Xincomm עבור מוצרי סלולר התומכים בתקני LTE-TDD/FDD.

מנכ"ל Xincomm, סיאנגו טאנג, אמר שהמעבד של סיוה מספק את האיזון האופטימלי בין ביצועים לבין גמישות באמצעות עדכוני תוכנה, תוך הפחתת הוצאות הפיתוח הכוללות של שבבי LTE. "השילוב הייחודי הזה מאפשר לנו לפתח ביעילות שבבי LTE עבור שווקים המוניים בסין ומחוצה לה". סמנכ"ל השיווק של סיוה, ערן ברימן, אמר שהמעבד של סיוה יספק מפת דרכים ברורה לתקן הדור הבא: LTE-Advanced.

בין לקוחות סיוה ניתן למנות את מיינדספיד, ברודקום, אינטל, סמסונג, Spreadtrum, ST, אריקסון, ו-VIA טלקום. עד היום, חתמה סיוה על יותר מ-35 הסכמי תכנון עם חברות שבבי סלולר, בהם 12 הסכמים עבור תקן LTE, המיועדים למגוון רחב של מכשירים, תשתיות ויישומי סלולר בפס רחב. עד היום, סופקו יותר ממיליארד שבבי תקשורת לסלולר המבוססים על טכנולוגיות של סיוה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תעשייה ישראלית