ארז מלצר הוא היו"ר החדש של אלטק

3 אפריל, 2011

למלצר ניסיון רב בניהול תאגידים בינלאומיים וטיפול בחברות הייטק. בין השאר, היה נשיא קריאו-סאיטקס ומנכ"ל אפריקה ישראל. לאחרונה פירסם Techtime על כוונת החברה לחפש משקיע לצורך התרחבות לתחומים חדשים

למלצר ניסיון רב בניהול תאגידים בינלאומיים וטיפול בחברות הייטק. בין השאר, היה נשיא קריאו-סאיטקס ומנכ"ל אפריקה ישראל

Techtime Eltek PCBחברת אלטק (Eltek), יצרנית המעגלים המודפסים מפתח-תקווה, מחליפה את יו"ר הדירקטוריון. ארז מלצר הוא היו"ר החדש, ומחליף בתפקידו את נסים כגילם, המשמש דירקטור בחברה מאז 1996. מלצר הצטרף לדירקטוריון החברה באוגוסט 2008.

במקביל, משמש מלצר כמנכ"ל חברת גדות מקבוצת אמפל ודירקטור באמפל. לפני כן שימש כמנכ"ל קבוצת אפריקה ישראל, כנשיא ומנכ"ל נטפים, והיה גם נשיא ומנכ"ל CreoScitex. אגב, לפני מיזוג סאיטקס עם קריאו, שימש מלצר כמנהל הכספים של סאיטקס והיה ממנהלי עסקת המיזוג.

ביטחון, תעופה ורפואה

חברת אלטק מייצרת מעגלים מודפסים קשיחים ומעגלים מודפסים גמישים-קשיחים. החברה פועלת מפתח-תקווה ומעסיקה כ-360 עובדים, מהם 40 עובדים בחברה הבת קובטרוניק בגייסלינגן ליד שטוטגרט, גרמניה, שאותה רכשה אלטק ב-2002, במטרה להגדיל את המכירות בשוק האירופי. השווקים העיקריים של החברה הם ביטחון, תעופה ומערכות רפואיות המהווים כ-70% מהמכירות.

החברה לא דיווחה עדיין על תוצאותיה לשנת 2010, אולם מתוצאות הרבעון השלישי עולה שהיא נמצאת במעין קיפאון: מכירותיה ברבעון הסתכמו ב-9 מיליון דולר, בדיוק כמו ברבעון השני וב-6% פחות מאשר ברבעון השלישי 2009. גם ברמת הריווחיות כמעט לא חל שינוי, 15.2% ברבעון השלישי השנה בהשוואה ל-14.9% ברבעון השלישי לפני שנה.

בתשעת החודשים הראשונים של 2010 הסתכמו מכירות החברה ב-27.5 מיליון דולר, בדיוק כמו בתשעת החודשים הראשונים של 2009. לאחרונה סיפר ל-Techtime מנכ"ל החברה, אריה רייכרט, שאלטק מחפשת משקיע.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית