אפלייד תספק שירותי תמיכה לקווי הייצור של טאואר

6 אפריל, 2011

הסכם הניהול מאפשר לטאואר להמיר חלק מהעלויות החד-פעמיות של הציוד, בעלויות שירות משתנות בהתאם לעומס העבודה על קו הייצור

הסכם הניהול מאפשר לטאואר להמיר חלק מהעלויות החד-פעמיות של הציוד, בעלויות שירות משתנות בהתאם לעומס העבודה על קו הייצור

Techtime TowerJazz  Dealחברת אפלייד מטיריאלס (Applied Materials) תספק שירותי מיקור חוץ לניהול ותחזוקת מערכות הייצור והבדיקה מתוצרתה בכל מפעלי הייצור של חברת טאואר-ג'אז (TowerJazz), הנחשבת למובילה עולמית בתחום ייצור השבבים על-פי דרישה.

לאחרונה חתמה החברה חתמה על חוזה רב-שנתי לאספקת השירותים עבור מפעל המוליכים למחצה של TowerJazz בניופורט ביץ', קליפורניה, בעקבות הצלחת חוזה התמיכה הראשון שנחתם עם החברה עבור התמיכה בציוד אפלייד בפאב-2, שהוא המפעל של TowerJazz במגדל העמק. שני החוזים מבוססים על מדדי ביצועים, כדי להבטיח פעולה רציפה מקסימלית של המערכות.

התמקדות בליבה

"אפלייד הוכיחה כי היא מסוגלת לספק חסכון משמעותי בעלויות ויעילות תפעולית משופרת כאשר הגדלנו את היקפי היצור שלנו במהלך הרבעונים האחרונים", אמר אפי קולטין, סגן נשיא עולמי לתפעול ב- TowerJazz. אפי קולטין, סגן נשיא עולמי לתפעול בטאואר-ג'אז, הסביר שמודל התחזוקה הוא בעל יתרונות כלכליים מובהקים: "הוא מאפשר לנו להתמקד במשימות הליבה שלנו, שהן ייצור מעגלים משולבים מורכבים".

צ'רלי פאפיס, סגן נשיא ומנכ"ל חטיבת השירותים הגלובלית באפלייד, הסביר שהמודל יעיל במיוחד במיוחד בתשיית הסמיקונדקטורס, עקב האופי המחזורי שלה. "פתרונות התמיכה השלנו מאפשרים חסכון ללקוחות באמצעות המרה של עלויות קבועות בהוצאות המשתנות בהתאם להכנסות", אמר.

במסגרת הסכם, תתחזק אפלייד מטיריאלס את מערכות האיכול (Etching), המטרולוגיה וסריקת הפגמים (Inspection) במפעלי טאואר. צוות מהנדסים בינלאומיים וישראלים מטעם אפלייד יספק תמיכה מסביב לשעון, כולל שירותים ייחודיים כמו אבחון מרחוק באמצעות מערכת ExpertConnect.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , ציוד בדיקה , תעשייה ישראלית