זעזועים ב-TAT: התפטרו היו"ר ומנכ"ל החברה הבת פיידמונט

14 אפריל, 2011

במהלך ישיבת דירקטוריון שהתקיימה היום, התפטר יו"ר הדירקטוריון גיורא ענבר ובמקומו ניבחר רימון בן-שאול, מנכ"ל פולר תקשורת, כיו"ר זמני עד לקיום האסיפה הכללית השנתית של החברה. במקביל, התפטר גם מנכ"ל פיידמונט, ד"ר אברהם אורטל

במהלך ישיבת דירקטוריון שהתקיימה היום, התפטר יו"ר הדירקטוריון גיורא ענבר ובמקומו ניבחר רימון בן-שאול כיו"ר זמני

Techtime Chairman Tat Technology Resign
גיורא ענבר

חברת TAT Technologies חוותה היום זעזוע בהנהלה, כאשר במהלך ישיבת דירקטוריון שהתקיימה היום, התפטרו יו"ר הדירקטוריון גיורא ענבר, והדירקטורים רונן יחזקאל ודניאלה ירון-צולר.  בהמשך הפגישה, ניבחר רימון בן-שאול ליו"ר החדש של החברה והדירקטורים רגינה אונגר ונתנאל בוטבול. כולם ניבחרו באופן זמני עד לאסיפה הכללית השנתית של החברה, אשר צפויה להתקיים בסוף יולי.

בן-שאול משמש כיום כמנכ"ל חברת פולר תקשורת ובעבר היה מנכ"ל כלל תעשיות. רגינה אונגר משמשת מאוקטורבר 2010 כמנכ"לית חברת KMN אחזקות, שהיא בעלת השליטה בטאט טכנולוגיות. לפני כן היא שימשה בתפקידים בכירים בארנסט אנד יאנג ישראל. אלא שבכך הזעזוע לא הסתיים:  במקביל הודיע גם ד"ר אברהם אורטל, מנכ"ל החברה הבת Limco-Piedmont, על התפטרותו מהתפקיד. ההתפטרות תיכנס לתוקף בתוך שלושה חודשים ועדיין לא נבחר לו מחליף.

מאז המיראז'

חברת טאט טכנולוגיות היא מוותיקות תעשיית התעופה הישראלית. היא הוקמה בשנת 1969 וביססה את מעמדה כספקית מיכשור לתא הטייס של מטוסי מיראז' וכפיר שיוצרו בישראל. כיום  החברה מעסיקה כ-550 עובדים. ברבעון שהסתיים בחודש מרץ 2011 הסתכמו מכירותיה בכ-21 מיליון דולר. החברה צמחה בשנים האחרונות באמצעות סדרה של עסקאות מיזוג ורכישה, וכיום היא פועלת בתחומי מערכות מיזוג וקירור תעופתיות, מערכות הינע חשמליות, מערכות העברת חום תעופתיות, ואבזרים תעופתיים שונים דוגמת מערכות הספק, טורבינות, משאבות ועוד. המוצרים של החברה מותקנים במבחר מטוסים, בהם F-16 ואירבאס 340-500/600.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית