אורה מאיר-סופר התפטרה מניהול צ'יפ פיסי

26 אפריל, 2011

מנהל התיפעול עידו ירון התפטר חודש וחצי לאחר שנכנס לתפקיד. למרות העלייה במכירות, יצרנית "המחשבים הרזים" הישראלית, העומדת מאחורי שירות Easy-Office של נטוויז'ן, עדיין נאבקת על החזרה לריווחיות

יצרנית "המחשבים הרזים" הישראלית, העומדת מאחורי שירות Easy-Office של נטוויז'ן, עדיין נאבקת על החזרה לריווחיות

Techtime Chip PC Resignation נמשכים השינויים במערך הניהול של חברת צ'יפ פיסי (Chip PC). השבוע התפטרה מתפקידה מנכ"לית החברה, אורה מאיר-סופר, אשר נכנסה לתפקיד בינואר 2010. מאיר-סופר היא ממייסדי החברה ומחזיקה ב-33.8% ממניותיה.

לאחר ההתפטרות היא תמשיך לשמש כמנהלת פיתוח עסקי אסטרטגי וכמנהלת מכירות של החברה.  לפני שבוע וחצי התפטר עידו ירון, ששימש במשך כחודש וחצי בלבד בתפקיד סגן נשיא ומנהל התיפעול (COO) של החברה.

משבר פיננסי

חברת צ'יפ פיסי הוקמה בשנת 1999 ועוסקת בפיתוח ואספקת אבזרי קצה המשמשים כתחליף למחשב אישי ומאפשרים הפעלת תשתית המחשוב הארגונית במתכונת ענן (Cloud). התחומים המרכזיים של פעילותה הינם באספקת "מחשבים רזים" (Thin Client) המיוצרים בישראל, ומערכת ניהול תשתיות הענן Xcalibur Global.

בשנים 2008-2009 היא נפגעה מהמשבר הפיננסי ונכנסה לתוכנית התייעלות שכללה קיצוץ בהוצאות, הפחתת משכורות ומעבר לשבוע עבודה מקוצר שנמשך עד ינואר 2010. באותה שנה חתמה החברה על מספר הסכמים גדולים, בהם פרוייקט לאספקת מחשבים רזים עבור פרנס טלקום בהיקף של 2.5 מיליון שקל, והסכם לאספקת תשתיות לשירותי ענן במסגרת תוכנית Easy-Office של חברת נטוויז'ן.

אולם למרות שמכירתיה ב-2010 הסתכמו ב-13.5 מיליון דולר (לעומת 9.7 מיליון דולר ב-2009), היא סיימה את השנה בהפסד (בעיקר עקב הוצאות מימון) ורואי החשבון רשמו לה הערת עסק-חי.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מחשבים ומערכות משובצות , תעשייה ישראלית