מוטורולה סולושנס נותנת לעובדיה בישראל מתנה של 40 מיליון שקל

8 מאי, 2011

החברה הודיעה על הבונוסים במסגרת סוף שבוע שנערך לעובדים ולבני משפחותיהם באילת. הבונוסים יינתנו בהתאם לביצועים האישיים של כל עובד

נשיא ומנכ"ל מוטורולה סולושנס ישראל, על הענקת בונוסים לעובדי החברה בארץ, שמעון דיק, הודיע בסוף השבוע שעל רקע התנופה העסקית של מוטורולה סולושנס העולמית והישגי החברה בארץ, היא תחלק ל-3,000 עובדיה בישראל בנונוסים בהיקף של כ-40 מיליון שקל, בהתאם לתוצאות העסקיות של החברה ועל-פי ביצועיו האישיים של כל עובד. ההכרזה על מתן הבונוסים נעשתה במסגרת סוף שבוע מטעם החברה של כל עובדיה ובני משפחותיהם באילת, דקות ספורות לפני ההופעה של שלמה ארצי.

לפני ימים ספורים פרסמה מוטורולה סולושנס העולמית את התוצאות הרבעונית שלה, הראשונות לאחר פיצול מוטורולה לשתי חברות: מוטורולה סולושנס ומוטורולה מוביליטי. מכירות החברה ברבעון הגיעו ל-1.9 מיליארד דולר (צמיחה של 8%) ההכנסות התפעוליות צמחו ב-53% (ל-267 מיליון דולר) והרווח למניה צמח ב-266%.

דיק אמר שישראל תרמה באופן משמעותי לתנופה העסקית של החברה. בתחילת שנת 2011 עברה מוטורולה סולושנס ישראל לקמפוס החדש שנבנה באירפורט סיטי בהשקעה של יותר מ-100 מיליון שקל. הבניין החדיש החליף כ-11 בניינים בתל אביב שבהם פעלה החברה במשך קרוב ל-50 שנה. מוטורולה סולושנס מספקת פתרונות ושירותי תקשורת ליישומים עסקיים וקריטיים עבור לקוחות ארגוניים וממשלות.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות