אלביט תספק ללקוח באסיה מערכת אימון קרקעית ב-32.7 מיליון דולר

17 מאי, 2011

מערכת האימון כוללת סימולטורים לנהיגה בסוגים שונים של רכב משוריין (גלגלי וזחלילי) ולשימוש בכלים ארטילריים. המערכת בנויה במתכונת הירארכית המאפשרת לבצע אימון של לוחם בודד, אימון של צוותים, אימון יחידתי טקטי ואימון ברמת מפקדות

המערכת כוללת "מחולל אירועים" חכם ויכולת לדמות סביבת לחימה אורבנית וסביבת לחימה בשטח פתוח

חברת אלביט מערכות (Elbit) הודיעה היום על שכייה בפרוייקט לאספקת מערכות אימון עבור חיל הרגלים והשריון של מדינה באסיה. הפרוייקט יתבצע בשלוש השנים הבאות והיקפו נאמד בכ-32.7 מיליון דולר.

מערכת האימון כוללת סימולטורים לנהיגה בסוגים שונים של רכב משוריין (גלגלי וזחלילי) ולשימוש בכלים ארטילריים. המערכת בנויה במתכונת הירארכית המאפשרת לבצע אימון של לוחם בודד, אימון של צוותים, אימון יחידתי טקטי ואימון ברמת מפקדות גבוהות יותר. הסימולטורים בנויים במבנה גמיש, המאפשר לבצע שינויים בתצורת המערכת, בהתאם לסוגי הכלים המשמים לאימון.

המערכת כוללת "מחולל אירועים" חכם ויכולת לדמות סביבת לחימה אורבנית וסביבת לחימה בשטח פתוח. מנהל משותף של חטיבת התעופה באלביט, יורם שמואלי, אמר שמדובר בהזמנת המשך של הלקוח. אתמול פירסמה אלביט את תוצאות הרבעון הראשון לשנת 2010. מכירות החברה הסתכמו ב-620.3 מיליון דולר, והרווחים הסתכמו ב-185.6 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעופה וביטחון , תעשייה ישראלית