תוצאות שיא לאפלייד מטיריאלס ישראל; תחלק בונוס לעובדים

25 מאי, 2011

מייק ספלינטר: "אנו עדים לאימוץ נרחב של מכונת Aera (שפותחה ומיוצרת בישראל) לבדיקות ייצור בפאבים, ולהזמנות חוזרות שלה מיצרניות זיכרונות DRAM ו-NAND"

שבבים סמיקונדקטורס ייצור פאבחברת אפלייד מטיריאלס (Applied Materials), המספקת ציוד ייצור ושירותים ליצרני שבבים, צגים שטוחים ופנלים סולאריים, דיווחה על תוצאות הרבעון האחרון (שהסתיים ב-1 במאי 2011). מכירותיה עבור את התחזית והסתכמו ב-2.8 מיליארד דולר, והזמנות הציוד ברבעון צמחו להיקף של 3.19 מיליארד דולר. במהלך הרבעון יצרה החברה תזרים מזומנים של יותר מ-700 מליון דולר.

מנכ"ל ונשיא אפלייד מטיריאלס העולמית, מייק ספלינטר, אמר שזה היה אחד מהרבעונים הטובים בתולדות החברה, ואופיין במכירות שיא בתחום הסולארי". לדבריו, קבוצת הבדיקה והבקרה, שהיא הסניף הישראלי של אפלייד מטירילאס, רשמה הזמנות שיא ברבעון האחרון. "אנו עדים לאימוץ נרחב של מכונת Aera (שפותחה ומיוצרת בישראל) לבדיקות ייצור בפאבים, ולהזמנות חוזרות שלה מיצרניות זיכרונות DRAM ו-NAND, ומחברות שירותי ייצור שבבים על-פי דרישה (Foundry)".

בעקבות התוצאות הטובות של הרבעון, הכריזה אפלייד על חלוקת בונוס לכל עובדי החברה בישראל. ראוי לציין שרק לאחרונה היא הודיעה על מבצע לגיוס 100 עובדים נוספים בארץ.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , סמיקונדקטורס , ציוד בדיקה