תאורה: Philips Lumileds חתמה על הסכם הפצה בלעדי עם Future Electronics

5 יוני, 2011

הלדים הלבנים בטכנולוגיית LUXEON של פיליפס, יופצו בכל העולם באמצעות החברה הבת Future Lighting Solutions

EDs חצי-מוליך חשמל תאורה אלקטרוניקה הייטק
לד לבן בטכנולוגיית LUXEON מתוצרת Philips Lumileds

חברת Philips Lumileds חתמה על חוזה המשך למשך חמש שנים עם חברת Future Electronics.

על-פי ההסכם, פיוטשר תפיץ את מוצריה באופן בלעדי. חברת פיליפס פיתחה את טכנולוגיית LUXEON המבוססת על גביש אינדיום גאליום ניטריד (InGaN) מצופה זרחן, המייצר אור לבן בוהק בעל מאפיינים של אור טבעי.

"השותפות האקסקולסיבית שלנו עם Philips Lumileds מאפשרת ללקוחות לקבל מגוון רחב של פתרונות תאורה המבוססים על טכנולוגיית LUXEON LEDs", אמר ג'רמי סינגרמן, סגן נשיא Future Lighting Solutions . לדבריו, פיוטשר ביצעה השקעות משמעותיות בכלי-פיתוח והכשרה, שאיפשרו לה להיות חברה מובילה בתחום התאורה המבוססת על חצאי-מוליכים.

בקרת אור אלחוטית

בחודש שעבר חשפה Future Lighting Solutions את מערכת בקרת תאורת הלדים, Intelligent Lighting Platform, שאותה פיתחה במטרה לייעל את השימוש במערכות תאורה מבוססות לדים. המערכת כוללת מערך תקשורת אלחוטית בתדרי 2.4GHz, חיישני רמת האור הטבעי, חיישני נוכחות, חיישני תנועה, מערכת בקרת עמעום ותוכנה המאפשרת שליטה במערך התאורה באתר או באמצעות האינטרנט. היא מיועדת לשימוש לבקרת תאורה בתוך בנייינים ולבקרת תאורת חוץ. השימוש במערכת מאפשר לצמצם את צריכת האנרגיה תוך שמירה על רמות התאורה הנדרשות בתקני בטיחות וצורכי השימוש.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנרגיה וסביבה , חדשות , שיווק והפצה