טאואר-ג'אז מספקת תחזית שיא: עלייה של 15% במכירות הרבעוניות

14 יוני, 2011

מכירות החברה ברבעון צפויות להיות גדולות מ-130 מיליון דולר. החברה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם קונסורציום Tecnopolis del Sur מארגנטינה, אשר יעניק לה גישה נוחה אל השוק בדרום אמריקה

חברת טאואר-ג'אז (TowerJazz) הודיעה שהיא צופה למכירות שיא ברבעון השני של 2011. לפי תחזית החברה, היקף המכירות צפוי להיות בין 136 ל-142 מיליון דולר. ההערכה מייצגת צמיחה של 15% בהשוואה לרבעון הקודם, וצמיחה של 11% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. ראוי לציין שהחברה מבצעת פרוייקטי ייצור שבבים מיוחדים בהתאם להזמנה. ברוב המקרים, תהליך המעבר מזכייה בפרוייקט לייצור ולאספקה ללקוח נמשך כשנתיים, כך שלחברה יכולת לבצע הערכות מבוססות מאוד של מכירותיה.

בתוך כך, אתמול הודיעה החברה על הסכם שליתוף פעולה עם הקונסורציום הפרטי ממשלתי מארגנטינה, Tecnopolis del Sur. לפי ההסכם, טאואר-ג'אז תספק הנחה בייצור והכשרה בתהליכי ייצור במטרה לשפר את התחרותיות של ארגנטינה בשוק העולמי, והקונסורציום יסייע לטאואר להרחיב את פעילותה באמריקה הדרומית.

הקונסורציום הוקם במטרה לקדם את תחום הפיתוח של רכיבי אלקטרוניקה בעלי ערך מוסף גבוה, ומפועל באמצעות אוניברסיטת דל-סור, המתמחה בתכנון חצאי-מוליכים, המכון הטכנולוגי התעשייתי של ארגנטינה (INTI) ואזור הסחר החופשי של באיה-בלנקה.  סגן נשיא למכירות בטאואר-ג'אז, דני אשכנזי, אמר שאמריקה הדרומית היא שוק צומח וטאואר מעוניינת להשתתף בפיתוחו. "אנחנו נתרום להתפתחות הפיתוח הטכנולוגי בארגנטינה באמצעות אספקת ידע חיוני, ובתמורה נרחיב את פעילותנו הגלובלית ונהנה מגישה לאזור חשוב זה".

.”

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תעשייה ישראלית