סמסונג תשווק בקוריאה את פתרונות הכבילה של ריט טכנולוגיות

14 יוני, 2011

סמסונג פייבר נחשבת לספקית תשתיות גדולה המחזיקה בכ-30% משוק הפס הרחב בקוריאה. היא תשווק את מערכות ניהול הכבילה של ריט על בסיס הסכמי OEM

סמסונג פייבר נחשבת לספקית תשתיות גדולה המחזיקה בכ-30% משוק הפס הרחב בקוריאה

תוכנה תקשורת פס רחב rit
תשתית כבילה חכמה של RiT

חברת ריט (RiT Technologies) חתמה על הסכם הפצה אסטרטגי עם Samsung Fiber Optics לשיווק והפצת פתרונות כפילה חכמים.

סמסונג תשווק את מערכות PatchView של ריט ותפיץ אותן על בסיס OEM. החברה מסרה שההסכם כבר הניב עסקה משמעותית ראשונה להתקנת מערכת ניהול תשתיות באחד ממרכזי הכנסים והתערוכות הגדולים בקוריאה.

התפצלות ב-2004

חברת סמסונג פייבר אופטיקס החלה את דרכה כחטיבה עסקית בתוך Samsung Electronics, ופוצלה ממנה ב-2004. כיום היא מספקת מגוון מוצרי כבילה, רכיבים לטלפונים ניידים ומסכי מגע ביותר מ-60 מדינות. נתח השוק שלה ברשת הפס הרחב בקוריאה מגיע לכ-30%.

מנכ"ל ריט, ערן אייזיק, אמר שהעסקה משקפת את הגידול בביקוש למערכות ניהול תשתיות בקוריאה. "מדובר במגמה מעודדת עבור ריט, שזכתה להכרה כשחקנית מנוסה ובעלת טכנולוגיות ויכולות תמיכה מוכחות". ריט מפתחת ארונות כבילה ומערכות ניהול התקשורת במרכזי מחשוב ועבור תשתיות טלקום. החברה פועלת מאזור התעשייה עתידים ומעסיקה כ-60 עובדים.

הטכנולוגיה של החברה מבוססת על פנלים מנוהלים המקשרים בין המתגים האקטיביים לבין משתמשי הקצה. הם כוללים את כל הקישורים הפיסיים ברשת ומערך חומרה (SMART Cabling System) הסורק את הרשת ומנטר פרמטרים שונים של החיווט והקישור. בקצה העליון של הפיתרון ממוקמת תוכנת PatchView המסייעת לטכנאי לתכנן את הרשת ולעקוב אחר ביצועיה.

העיסקה יצרה מחזור עיסקאות חריג במניית ריט בנסד"ק, ובמהלך יום המסחר היא ביצעה זינוק של כ-160%.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת