אמדוקס רוכשת את Bridgewater תמורת כ-210 מיליון דולר

19 יוני, 2011

הרכישה נועדה לספר לספקיות התקשורת כלים לניהול כל אסטרטגיית תמחור לכל סוג של נתונים, המבוססים על מודלים שונים של לקוחות וניתוח תנועת הנתונים ברמת הרשת - בהם אפילו מודלים לשירות M2M

אמדוקס מציעה לרכוש את כל מניות החברה. הרכישה תאפשר לאמדוקס לספק שירותי ניהול לקוחות מכל הסוגים באמצעות פלטפורמה מאוחדת

חברת אמדוקס (Amdocs) הודיעה היום על חתימת הסכם לרכישת חברת Bridgewater Systems הקנדית באמצעות רכישת כל מניותיה בסכום הנאמד בכ-207 מיליון דולר אמריקאי. העיסקה צפויה להסתיים בתוך 90 יום.

חברת Bridgewater מספקת מערכות ניהול מדיניות לקוחות ופתרונות בקרת רשת עבור רשתות תקשורת סלולריות ורשתות אינטרנט. אמדוקס הסבירה שהרכישה נועדה להרחיב את סל הפתרונות שלה בתחום ניהול חוויית הלקוח (Customer Experience Systems).

הרכישה נועדה לספק לספקיות התקשורת כלים לניהול כל אסטרטגיית תמחור לכל סוג של נתונים, המבוססים על מודלים שונים של לקוחות וניתוח תנועת הנתונים ברמת הרשת. כך למשל, היא יכולה לנהל את השירות הניתן למשפחה באמצעות כל אמצעי הקישוריות: סמארטפון, טאבלט וחיבור ביתי רחב פס לאינטרנט. להערכת אמדוקס, השילוב של מוצרי שתי החברות יסייעו לספקיות השירות לבדל את השירותים שהן מעניקות.

לדברי נשיא אמדוקס, בריאן שפרד, הרכישה תסייע לספקיות השירותים להתמודד עם שירותים חדשים דוגמת השירותים הניתנים באמצעות מכשירי הדור הרביעי ושירותים עבור יישומי תקשורת מכונה למכונה (M2M).

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת